Super Mario Run

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Üretici
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 477

Android için Super Mario Aksiyon Oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Super Mario bugüne kadar adını duyurmuş en iyi ve en eski oyunlardan birisidir. Oyunla ilgili olup da Super Mario ismini duymayan hatta oynamayan yoktur. Son zamanlarda Super Mario Run adı ile oyun severler ile buluşacak olan oyun için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun Android telefon ve tabletlerde oynanabilecek şekilde hazırlanıyor. İsterseniz biraz da oyundan bahsedelim;

Super Maria Run’un açıklamasında oyunun tek elle oynanabileceği ve sadece internet bağlantısının olmasının yeterli olacağı belirtilmiş. Oyunu yükleyip çalıştırdıktan sonra Prensesi kurtarmak için elinizden geleni yapın. Bu macerada ovaları, mağaraları, Hayalet Evleri, hava gemileri, kaleler, ve daha fazlasını ziyaret edecek ve geçmeye çalışacaksınız.

Toad Rallisi oyun modu ile dünyanın her yerinden insanlarla rekabet edebilir ve onlara Süper Mario hareketlerinizi gösterebilirsiniz. Krallık Builder seçeneği ile kendi krallığınızı kurabilir ve geliştirebilirsiniz. Krallığınızı kurmak ve geliştirmek için daha fazla kurbağa toplamalısınız.

Oyunun ücretli olacağını şimdiden belirtmek istiyorum. Oyun ücretli fakat demo versiyonunu yükleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilecek ve beğenirseniz satın alabileceksiniz. Bizim fikrimiz oyunun ücretinin makul seviyelerde olacağı ve ödenmeye değer olacağı yönünde. Oyunun videosunu da izleyin lütfen. Ne kadar keyifli olduğunu göreceksiniz.

Super Mario Run Tanıtım Videosu

Super Mario Run İçin Yorum Yap