Super Mario Run Android İçin Yeni Aksiyon Oyunu

Super Mario bugüne kadar adını duyurmuş en iyi ve en eski oyunlardan birisidir. Oyunla ilgili olup da Super Mario ismini duymayan hatta oynamayan yoktur. Son zamanlarda Super Mario Run adı ile oyun severler ile buluşacak olan oyun için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun Android telefon ve tabletlerde oynanabilecek şekilde hazırlanıyor. İsterseniz biraz da oyundan bahsedelim;

Super Maria Run’un açıklamasında oyunun tek elle oynanabileceği ve sadece internet bağlantısının olmasının yeterli olacağı belirtilmiş. Oyunu yükleyip çalıştırdıktan sonra Prensesi kurtarmak için elinizden geleni yapın. Bu macerada ovaları, mağaraları, Hayalet Evleri, hava gemileri, kaleler, ve daha fazlasını ziyaret edecek ve geçmeye çalışacaksınız.

Toad Rallisi oyun modu ile dünyanın her yerinden insanlarla rekabet edebilir ve onlara Süper Mario hareketlerinizi gösterebilirsiniz. Krallık Builder seçeneği ile kendi krallığınızı kurabilir ve geliştirebilirsiniz. Krallığınızı kurmak ve geliştirmek için daha fazla kurbağa toplamalısınız.

Oyunun ücretli olacağını şimdiden belirtmek istiyorum. Oyun ücretli fakat demo versiyonunu yükleyerek oyun hakkında fikir sahibi olabilecek ve beğenirseniz satın alabileceksiniz. Bizim fikrimiz oyunun ücretinin makul seviyelerde olacağı ve ödenmeye değer olacağı yönünde. Oyunun videosunu da izleyin lütfen. Ne kadar keyifli olduğunu göreceksiniz.

Super Mario Run Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.