Süper Parlak LED Cep Feneri

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişiyor
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 160

Süper Parlak Led Cep Feneri uygulamasını, sitemizden güvenle indirin ve karanlıkta kalmaktan korkmayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Cep telefonunuz her yeri parlak bir şekilde aydınlatacak cep fenerine dönüşüyor. Yanıp sönme moduna sahip bu uygulamayla, göz alıcı grafikler ve çok kullanışlı bir fenere kavuşun. Ekranda görünen tuşu yukarı doğru ittirdiğinizde, led ışık açılır. Yukarıda yer alan tırtıklı kısmı sağ tarafa doğru ilerlettiğinizde 0’dan başlayarak 9’a kadar, yanıp sönen ve seçtiğiniz rakama göre yanıp sönen hızı rakamlar yükseldikçe artan özelliğe sahip olan,

Süper Parlak Led Cep Feneri ile ışık hep sizinle

Evde mum yok, el fenerinin pili bitmiş, ampul patladı gibi sorunlarınıza acil çözüm üreten, bu harika uygulama kullanıcıların büyük beğenisini kazanmış durumdadır. Tek tuşla ortalığı aydınlatmanın keyfine varın ve herşeyi görerek yolunuza devam edin.Cep telefonunuzdan artık vazgeçmek çok daha zor olacak. Bazen yardıma ihtiyacınız olduğunda, karanlıkta sizin fark edilmenizi, zifiri karanlıkta göz alıcı parlaklığıyla anında yardım almanıza sebep olarak, Süper Parlak Led Cep Feneri ile zor zamanınızda sizin kurtulmanıza neden olabilir.

Karanlıkta aradığınızı bulmak çok zordur. Özellikle de apartman lambası bozulduğunda ya da elektrikler kesik olduğunda kapı kilidini el yardımıyla bulmak oldukça zordur. Böyle durumda ve gece araba yolculuğunuz esnasında bozulan araçlara müdahele etmek veya yoldan geçenlerden yardım istemek için yanıp sönen özelliğini kullanmak için, Süper Parlak Led Cep Feneri uygulamasının kalitesinden sizde faydalanın.

Her marka cep telefonu için uyum sağlayan uygulamayla, karanlık çevreniz ışıklansın. Karanlığa veda etmenin ve ortalığı aydınlatmanın en güzel yolunu tercih edin, cep telefonunuzu cep feneri olarakta kullanmanın konforunu yaşayın. 1 numaradan başlayan ve kademeli olarak artan 9’a kadar olan rakamlar ile, sinyal veren uygulamayla karanlıkta kaybolmayın.

Süper Parlak LED Cep Feneri Video Tanıtımı

Süper Parlak LED Cep Feneri İçin Yorum Yap