SuperB Cleaner (Boost & Clean)

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 509

Süper B Temizleyici mobil cihazınızı % 50 daha hızlı bir cihaz yapıyor ve% 20 pil tasarrufu sağlayabiliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Mobil cihazlarımız gün boyu elimizden düşmüyor bir uygulamayı kapatır kapatmaz diğer uygulamalara geçiyoruz. Sosyal hesaplar, oyunlarımız, yaptığımız arama listeleri, mesajlaşma uygulamalarım hep arka planda açık kalarak devam ediyor çalışmaya. Peki, bunun telefonumuza bir zararı var mı? Tabiki var. Telefonumuzun arka planında uygulamalarımız çalışmaya devam ediyor ve bu durum telefonumuza zarar veriyor. İlk aldığımız zamanda çok hızlı çalışan telefonumuz zamanla hızını kaybeden bir cihaza dönüşüyor. Daha az uygulama kullandığımız da bize gün boyu yeten telefon şarjımız artık bizi günün ortasın da yolda bırakıyor. Peki, buna çözüm nedir? Çözümümüz tam olarak da SuperB Cleaner (Boost & Clean) Bu uygulama sayesinde telefonunuz daha hızlı çalışacak. Gereksiz verilerini silecek ve en güzeli de şarjınız size daha çok yetecek. Böylelikle eliniz de ki cihaz daha kullanışlı olacak ve siz de mutlu bir birey olacaksınız.

Süper B Temizleyici mobil cihazınızı %50 daha hızlı bir cihaz yapıyor ve %20 pil tasarrufu sağlayabiliyor cihazınıza. Sadece Super B Cleaner ile sağlanan en iyi android ve hızlı oyun deneyiminin keyfini çıkarın. Cihazınızın belleği 2MB olsa bile Süper B Temizleyici sayesinde küçük olsa da etkili bir şekilde bellek artırma aracı olarak kullanılır ve iyi bir pil genişletici olur. Bu telefonunuzu belleğini artırmak ve pil gücünden tasarruf etmek için gereksiz arka plan uygulamaları kaldırılabilir. Dünya çapında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen SuperB Cleaner (Boost & Clean), android için en iyi android güçlendirici uygulamalardan biridir.

SuperB Cleaner (Boost & Clean) Bellek Boost

Telefonunuzu temiz, hızlı bir android haline getirebilmek için gereksiz arka plan uygulamalarını kapatmak ve belleğini güçlendirmiş hızlı bir android telefon yapmak, hafızayı boşaltmak ve pil gücünden tasarruf edebilmek için iyi bir seçenektir. Erişilebilirliği hızlandırabilmek için bu hızlandırıcı otomatik yeniden başlatma ile gelen yanlış uygulamaları engellemek amacıyla yapılmış.  Bu nedenle daha hızlı bir telefon yapabilmek için dayanıklılığı artırmak için etkileyici olabilir. Artık yavaş bir telefon kullanmak zorunda değilsiniz.

SuperB Cleaner (Boost & Clean) İçin Yorum Yap