Swarm

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 616

Yer bildirimi ve Check-in yapma, size yakın kişilerle tanışma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 4,00
Loading...

Swarm Check-in uygulaması Foursquare’in boşluğunu doldurmak için, onun yerine geçmiş olan sevdiklerinizle, yeni buluşma adresiniz olacak mükemmel bir uygulama Swarm ile, tanışın ve planınızı ona göre yapın!

İçeriğinde bulunan pek çok özelliğine rağmen, çok daha yalın bir arayüze sahip olan uygulamayla, doyasıya iletişim halinde olun, birbirinizden, nerede olduğunuzdan haberdar olun, gün içerisinde harika zaman geçirmek için, Swarm programını aracı olarak kullanın!

Check-in yapmanın en kısa ve kestirme yolu olan Swarm ile, bulunduğunuz mekanda ne yaptığınızı arkadaşlarınızla anında paylaşın gitsin!

Eğer bazılarının bulunduğunuz yeri bilmesini istemiyorsanız konum bildirimini kapatmanız yeterli! Ya da hiç hoşlanmadığınız biriyle aynı mekanda iseniz ve aranızda en ufak bir bağ kalmamışsa da hemen Swarm hesabını kapatın! Başkaları sizi davet ettiğinde, sizi eklediğinde veya beğendiğinde bunun bilgisini anında almanıza olanak sağlayan uygulama ile, size çok yakın konumda olan sevdiklerinizle mesajlaşabilir veya arama yapabilirsiniz.

Özellikle de gençlerin kullanmayı daha çok tercih ettiği bir iletişim uygulaması olan Swarm uygulamasında hesap açabilmek için, dilerseniz daha şuan aktif olarak kullandığınız mail adresinizi kullanın veya sosyal ağ profilinizi kullanabilirsiniz.

Facebook adresinizi kullanarak hesap açarsanız, arkadaşlarınıza ulaşmanız konusunda çok daha kolay bir yol seçmiş olursunuz. Çünkü, arkadaşlarınıza yeni hesabınızla ilgili bilgi mesajı iletilecektir ve arkadaşlarınızın anında Swarm hesabınızdan haberleri olacaktır. Mobil cihazınız ile, Swarm hesabınızı kolayca kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile arkadaşlarınızın nerede olduğunu takip edebilir ve onlara sürpriz baskınlar yapabilirsiniz.

Kıskanç sevgililer içinde oldukça kullanışlı bir uygulama olan Swarm uygulamasıyla, sizde yerinizi ve renginizi belli edin. Yeni mekanlar keşfetmenizi ve gittiğiniz mekanlardaki Swarm kullanıcıları hakkında bilgi sahibi olup, yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Gezmeyi sevenlerin asla vazgeçemeyeceği Swarm ile, ücretsiz olarak yer ve mekan bildirimi yapıp, arkadaşlarınızla planlar yapın be eğlenceli zamanlar geçirin! Sizde kendi çapınızda, adeta ajan misali adım adım arkadaşlarınızı takip edin ve buluşun.

Konumunuz her zaman belli olsun, yeni dostlukların ne zaman nereden geleceği hiç belli olmaz, hazırlıksız yakalanmayın!

Swarm” İçin 2 Cevap

Swarm İçin Yorum Yap