Swing

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 27 MB
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 141

Hedefleri tek tek aşıp yolunuza çıkan elmasları toplayın

Swing, Ketchapp imzası taşıyan minik bir Robin Hut benzeri bir kahraman ile sallanan bir iple, hedefleri tek tek aşıp yolunuza çıkan elmasları toplayarak puan kazanma oyunudur.

Ücretsiz olarak android cihazlarınıza indirebilir ve reflekslerinizin hızını test edebilirsiniz. Çocuklarında severek oynayacağı, yaş gruplarına uygun olan bu keyifli macera ile boş saatleriniz artık çok daha eğlenceli geçecek. Birbirinden farklı 31 tane bölümü geçerek, kilitleri tek tek kaldırmak çok keyifli olacak. Twitter üzerinden de takip edebileceğiniz Swing çılgınlığını, şuan yaklaşık 11.300 kişi takip ediyor.

Facebook, sosyal paylaşım sitesi hesabınız üzerinden de oynayabileceğiniz bu oyun, 1,5 milyonun üzerindeki takipçi tarafından beğenilmektedir. Kullanıcıların rahatlıkla indirebilecekleri bu oyun, play komutunuz ile size zamanı unutturmaya hazırlanıyor. Swing indir kahramanınız ipi eline alır almaz, geriye doğru gitmeye başlayacaktır. Burada size düşen görev, ulaşmak istediğiniz platformun mesafesini göz kararı hesap etmek ve parmağınızla dokunarak, yarım ay şeklinde platform üzerine kadar yönlendirip, bırakmak.

Kahramanınız için gerekli mesafeyi doğru hesap edemezseniz, kahramanınız kendini bir anda boşluktan aşağı bırakacaktır, bu kural ipi başlangıçta tutmazsanız da geçerli olacak ve kahramanınız geri geri giderken aşağı düşecektir. Bunun olmaması için, mesafe kontrolünüz çok iyi olmalıdır.

Üzerinden atladığınız platformların uzaklık derecesi ve kalınlıkları birbirinden farklı olduğu için, heran tetikte beklemek gerekiyor. İpte sallanırken platform üzerindeki elmaslara temas etmeniz gerekli yoksa, platformun üzerine ayak bassanız dahil elmas yere düşecek ve siz bu hakkınızı kaybetmiş olacaksınız.

Her zorlu atlayışın sonunda, sallanarak aştığınız bu mesafeler size +1 puan olarak geri dönecektir. Bazen birbirine çok yakın, bazen uzak, bazen aynı boyutta, bazen çok daha ince, bazen aynı boyda, bazen de çok daha kısa olarak ayarlanmış platformların, üzerinde marifetlerinizi sergileyebileceğiniz harika bir uygulama ile Swing sizleri, keyifli vakit geçirmeye davet ediyor.

Skor tabelası ile arkadaşlarınızı geçip, vakit kaybetmeden bu maceraya ortak olmak adına sizde, Swing kullanıcısı olmaya ne dersiniz? Tarzan misali daldan dala değilde, betonu andıran yapılar arasında sallanarak, oyunun tüm aşamalarını geçmek ve finish yazısına ulaşmak tamamen göz ve el koordinasyonu uyumunuza bağlı olan, şahane bir oyun için şimdi Swing indir!

Swing” İçin 2 Cevap

Swing İçin Yorum Yap