Sword of Chaos – Kaos Kılıcı – Etkileyici Aksiyon Oyunu

MMORPG yine en güzel mobil aksiyon serisine bir yenisini daha ekledi. Sword Of Chaos – Kaos Kılıcı oyunuyla, hayrete düşüren, biraz vahşet içeren sahnelere sahip, sıradışı oyunuyla siz kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Sana karşı gelen ve savaşanların canına okuyan acımasız bir dövüşçüye dönmeye hazır mısın?

Sihirli, zorlu bir rekabet dünyasında, aşman gereken 20 tane kat olan ve ordunun merhamet yoksunu yaratıklarına karşı, amansız bir mücadele gerektiren platformda sadece öldürmek yetmiyor, hayatta kalmak için daha fazlasını yapman gerek! Kule savunmanı ne kadar başarılı yaparsan, o kadar ilerlersin, bu arada asla tedbiri elden bırakmaman lazım!

Ekranın sol alt köşesinde bulunduğunuz konumu gösteren düzenekle, sağ alt köşede bulunan oyun esnasında seçim yapmanızı kolaylaştıran, saldırı türleri ile rakiplerine meydan okuyabilirsin.

Keçi adamlar,  senatorlar, ordu mensupları ve kurt adam gibi sıradışı yaratıklarla karşılaşıp, yaptığın her hedefi bulan darbede puan kazanıp, iskambil kağıtlarını andıran kilitleri tek tek açman gerek.

Kaotik şiddet içeren, farklı görsellere sahip, alışılmışın biraz dışında bir uygulamayla, çetin bir savaşa davet eden, kaleni korumanı ve asla pes etmemeni, savunma ve saldırı hesaplarına dayanan bambaşka bir oyunla tanışın.

Renkli kanatlarınız, yaman karakteriniz, düşmanlarla çevrili bir kalede, alışılmışın dışında düşmanlara karşı verilmesi gereken mücadele Sword Of Chaos oyunu, ücretsiz olarak, indirme mağazasında, savaş oyunu tutkunlarını diğer alışık olduklarından farklı bir platformda savaşmaya davet ediyor.

Sende savaşçı bir ruha sahipsen ve sanal ortamda savaşıp yok etmeyi seviyorsan, Kaos Kılıcı tamda sana göre bir oyun. Haydi savaşmaya!

Sword of Chaos – Kaos Kılıcı Tanıtım Videosu

Önemli Not: Oyunu indirip kurduktan sonra ilk açılışta yaklaşık 112 MBlık bir güncelleme ve yükleme başlıyor. Oyunun çalışabilmesi için gerekli bu indirme işlemini de yapmanız gerekli. Telefonunuzda yeterli yer bulunmuyorsa baştan indirmemeniz için bu uyarıyı yapma gereği duyduk.

Etiketler

Benzer İçerikler

2 thoughts on “Sword of Chaos – Kaos Kılıcı – Etkileyici Aksiyon Oyunu”

    1. kaosların kılıvcıı. Bu ıyunun youtube videosu da vardı çok güzel oynamışsınız tebrik ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.