Sword of Chaos - Kaos Kılıcı

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 97 M
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 1.166

Android telefon ve tabletler için ücretsiz ve kaliteli savaş oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 5,00
Loading...

MMORPG yine en güzel mobil aksiyon serisine bir yenisini daha ekledi. Sword Of Chaos – Kaos Kılıcı oyunuyla, hayrete düşüren, biraz vahşet içeren sahnelere sahip, sıradışı oyunuyla siz kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Sana karşı gelen ve savaşanların canına okuyan acımasız bir dövüşçüye dönmeye hazır mısın?

Sihirli, zorlu bir rekabet dünyasında, aşman gereken 20 tane kat olan ve ordunun merhamet yoksunu yaratıklarına karşı, amansız bir mücadele gerektiren platformda sadece öldürmek yetmiyor, hayatta kalmak için daha fazlasını yapman gerek! Kule savunmanı ne kadar başarılı yaparsan, o kadar ilerlersin, bu arada asla tedbiri elden bırakmaman lazım!

Ekranın sol alt köşesinde bulunduğunuz konumu gösteren düzenekle, sağ alt köşede bulunan oyun esnasında seçim yapmanızı kolaylaştıran, saldırı türleri ile rakiplerine meydan okuyabilirsin.

Keçi adamlar,  senatorlar, ordu mensupları ve kurt adam gibi sıradışı yaratıklarla karşılaşıp, yaptığın her hedefi bulan darbede puan kazanıp, iskambil kağıtlarını andıran kilitleri tek tek açman gerek.

Kaotik şiddet içeren, farklı görsellere sahip, alışılmışın biraz dışında bir uygulamayla, çetin bir savaşa davet eden, kaleni korumanı ve asla pes etmemeni, savunma ve saldırı hesaplarına dayanan bambaşka bir oyunla tanışın.

Renkli kanatlarınız, yaman karakteriniz, düşmanlarla çevrili bir kalede, alışılmışın dışında düşmanlara karşı verilmesi gereken mücadele Sword Of Chaos oyunu, ücretsiz olarak, indirme mağazasında, savaş oyunu tutkunlarını diğer alışık olduklarından farklı bir platformda savaşmaya davet ediyor.

Sende savaşçı bir ruha sahipsen ve sanal ortamda savaşıp yok etmeyi seviyorsan, Kaos Kılıcı tamda sana göre bir oyun. Haydi savaşmaya!

Sword of Chaos – Kaos Kılıcı Tanıtım Videosu

Önemli Not: Oyunu indirip kurduktan sonra ilk açılışta yaklaşık 112 MBlık bir güncelleme ve yükleme başlıyor. Oyunun çalışabilmesi için gerekli bu indirme işlemini de yapmanız gerekli. Telefonunuzda yeterli yer bulunmuyorsa baştan indirmemeniz için bu uyarıyı yapma gereği duyduk.

Detaylı Puanlama

 • Hız : %90
  90
 • Tasarım : %100
  100
 • Kullanabilirlik : %80
  80
 • Kullanıcı Beğenisi : %86
  86
 • İnceleme Özeti
  Yaptığım son inceleme ve değerlendirmeye göre oyunun boyutları biraz daha düşürülmüş durumda. Sword of Chaos oyununu oynarken hiç takılmaması ve güzel grafikleri ile iyi vakit geçirdiğimi fark ettim. Oyunun oynanabilirliği de bir hayli yüksek. Keyifle oynayacağınıza eminim.
  89
Oyunun boyutları biraz büyük olması yüklerken zaman alıyor ama yükledikten sonra son derece keyifli bir oyun. Oynanabilirliği yüksek ve sürekli reklamlar çıkmıyor. İndirdiğinize pişman olmayacağınız bir oyun.

Sword of Chaos - Kaos Kılıcı” İçin 2 Cevap

Sword of Chaos - Kaos Kılıcı İçin Yorum Yap