Taksi – Android İçin Taksicilik Yapabileceğiniz Oyun

Simülatör oyun dünyasının üyelerinden biri olan Taksi uygulamasıyla, bir taksi şoförü olup araç kullanmak gerçekten çok eğlenceli olacak.

Gerçeğine çok benzeyen bir trafikte ve mükemmel animasyonlar ile, kurallara uyan ve müşterilerini gitmek istedikleri yere ulaştırmak için uğraşan bir taksi şoförü olun ve şehrin caddelerinde sarı renkli taksinizle ilerleyin.

İster direksiyonu kullanarak isterseniz de akıllı cep telefonunuzu hareket ettirerek, yönlendireceğiniz taksinizi geri/ileri ve fren butonuna basarak hareket ettirirken zamana karşıda bir mücadele verdiğinizi unutmayın.

Taksi uygulaması ile, ekranın sol üst köşesinde görünen harita üzerindeki mavi noktaya giderek, sizi bekleyen yolcunuzu renkli ışığın içine girene kadar yanaşıp kaldırımdan alın ve gitmek istediği yere bırakın.

android-icin-taksi-oyunu-uygulamasi

Araba kullanmayı seven ve online olarak ta bu tutkusundan vazgeçmeyenler için ideal olan uygulama ile, her an her yerde basın gaza ve şoförlükteki marifetlerinizi gösterip, vaktinde orada olun ve görevinizi başarıyla tamamlayın.

Sitemizden uygulamayı indirin ve yolların usta taksi şoförü olarak müşterilerinizi bekletmeden, hemen gidecekleri mekana anında götürün. Müşteri memnuniyeti önemlidir.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.