Tango

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 351

Sesli, görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Tango indirin çünkü, 200 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile, Appy ödüllü yazılım olma özelliğine sahip mükemmel bir sesli ve görüntülü sohbet uygulamasıdır. Akıllı cihazınızın konum bildirme ayarlarını açıp, yakınınızda bulunan fakat tanımadığınız diğer Tango kullanıcıları ile bağlantı kurup, tanışın.

Kim bilir? Belki de sonsuza dek sürecek bir dostluğun ilk adımıdır bu!

Tanımadıklarınızla tanışın, Tango kullanmayan rehberinizdeki kayıtlı arkadaşlarınıza Tango kullanmaları için davetiye gönderin veya Tango kullanan arkadaşlarınızla sohbetin en koyusunu kurun. Kabarık gelen ay sonundaki şoklamalara neden olan telefon faturalarına, adeta nispet yaparcasına sadece sesini duyarak değil, hiçbir maddi bedel ödemeden yalnızca internet bağlantısı üzerinden görüntülü olarak görüşün.

Tüm iletişim ihtiyacınıza tek başına yetebilecek kadar donanım sahibi şahane bir yazılım. Mesajlaşma esnasında bulunduğunuz ruh halini tek bir sembolle belli etmenizi sağlayacak olan birbirinden güzel etiketlerle, yazışmanıza farklılık katabilirsiniz.

Arkadaşınız o müsait değil fakat sizin ona iletmek istedikleriniz var ister sesli mesaj bırakın ister görüntü yollayın, arkadaşınız uygun durumda olur olmaz iletinizi alacak ve sizinde bu durumdan mesajınızı aldığı zamanı görerek bilginiz olacaktır.

Sallayın size en yakın Tango kullanıcısı ile iletişime geçin, arayın sevdiklerinizle bağlantıya geçin karar tamamen sizin!

Popüler kişiler seçeneğini tıklayıp, Tango tiryakilerini çok kolay bulabilir, onlardan Tango’nun bilmediğiniz diğer yönleri hakkında tüyolar alabilirsiniz.

Zamana ve mekana meydan okuyan harika bir uygulamayla, artık kaçırdığınız yanında olamadığınız için kendinizi kahretmelere son veren indirkeyTango ile, değer verdiğiniz kişiler ve hayat şartları arasında sıkışıp kalmaya elveda demenin tam da zamanı…..

Olay anında orada olmazsanız bile, 3G bağlantısı olan akıllı cihazınızın aracılığı ile Tango sizi, sevdiklerinizin yanı başında gibi her saniyesine şahitlik edebileceğiniz kadar gerçek mesafede, onlara ulaşmanıza imkan sunuyor.

Mükemmel görüntü kalitesi ve ses düzenindeki başarısı ile kullanıcılarının farkı yaşamasını sağlayan, dokunmadan hissetmenin en doğru, aldığı bütün ödülleri sonuna kadar hak eden, mükemmeliyetçi bir platform düzeneğine sahip Tango uygulaması, sizleri bekliyor!

Hava şartlarına, maddiyata, bahanelere sığınmanıza gerek kalmadan, dilediğiniz kadar konuşmanıza ve mesajlaşmanıza fırsat sunan TANGO alanında farkını daima yansıtıyor.

Tango Hakkında Yazılar

Tango” İçin 2 Cevap

  1. Tangonun ilk başlarda yaptığı yenilikler günden güne rbet görüyordu sohbet odalarını açmasıyla odalarda sohbet edip dostlukları artıran tangodaki odalar sonradan fiestayla güncelenip bir oldu sonrada ban olayları çıktı buda demek oluyor ban yiyen tango tiryakıleri günde 100 hesap acıyordu tabi buda tangonun hesabına geliyordu kullanıcı sayısı artıyordu tango ile fiesta ayrılınca bodoyla birleşti bu sefer işi ticarete cevirdi bukadar kullanıcı varken neden olmasın ama ücret ve odalarda sohbet kesildfiğinden hberi yokladı şimdi kimse son sürüm tango fiesta yani boodo kimse yuklemiyor odaların olmayışında . üceritli neden yapıldı demiyoruz ama odalar kaldırıldı millet odalara girmeyip sohbet edemiyeecekse nediye boşu boşona yuklesinler ki eski sürümüyle biz suan sohbet odalarındayız .eski sürüm icin tango 3.18.166728 sürümünü kullanabilirler . tangonun son sürümü bir işe yaramıyor…. P A Ş A

Tango İçin Yorum Yap