Tango’dan Fiesta Yeni Android Arkadaş Bulma Uygulaması

Gelişen teknolojiyle artık arkadaş bulmak Tangodan Fiesta uygulamasıyla, çok daha kolay. İnternetin günümüzde sağladığı kolaylık ve konfor her geçen gün sosyal hayatımızı da renklendiriyor. Cihazımıza indirdiğiniz bir uygulamayla, dünyanın herhangi bir noktasında yaşayan sıradışı kişilerle tanışıp, arkadaş olma ihtimalini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sanal alemde kendinize ait bir çevre edinmek, paylaşımlarda bulunmak Fiesta ayrıcalığı ile, çok keyifli. Sohbet odalarında ister birebir isterseniz de rastgele kişilerle sohbet edip, yeni arkadaşlarla tanışıp sıkı dostluklar kurabilirsiniz.

İnsanların kendilerini ifade ederken kullandıkları yazılı ve sözlü ifadeler, iletişimin temelini oluşturan aracılardır. Tango’nun sunduğu Fiesta ile, çok rahatlıkla bu iki yöntemi de kullanabilir, mesaj yazabilir, sesli ve görüntülü görüşme yaparak yeni arkadaşlarınızı daha yakından tanıyabilirsiniz. Üstelik kullanıcıların işini biraz daha kolaylaştırmak için, Keşfet özelliğine Katalog görünümü de ekleyen Tangodan Fiesta ile, herşey çok daha pratik bir hal alıyor.

Tango'dan Fiesta 1
Tango’dan Yeni Arkadaşlık Uygulaması

 

 

Yeni kurulan dostlukların eğlenerek daha da kalıcı olmaları adına sadece sohbet yetmez diyen uygulama, kullanıcılarının vakitlerine keyif katmak için Oyun oynama seçeneği de sunuyor. Fiesta ile, güncelleme, video ya da resim paylaşarak kendiniz hakkında karşınızdaki aynı uygulamayı kullanan kullanıcılara, tüyolar verebilirsiniz. Kendine farklı deneyimler arayan, arkadaş edinmeyi seven, oyun oynamaktan hoşlanan internet kullanıcıları için ideal bir uygulama olan Tango’dan Fiesta ile, yeni dostlukların temelini atın ve sizden çok uzaklarda sizi anlayan birileri olsun.

Tango uygulamasını ve Tango’dan Fiesta Android uygulamalarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

[indir id=”1512″] [indir id=”1313″]

 

Benzer İçerikler

3 thoughts on “Tango’dan Fiesta Yeni Android Arkadaş Bulma Uygulaması”

  1. tango kullanarak birçok bayan arkadaş buldum. Kesinlikle tavsiye ederim. diğer uygulamalarla zaman kaybetmeyin. Tangoya girerseniz İlyas Karaman odasına beklerim mutlaka.

  2. En yakın arkadaşımı sanal ortamda bulacağımı söyleyen olsa asla inanmaz hatta sacmaladigini falan düşünürdüm o kadar yani ama Tangodan fiesta ile bu fikrim tamamen değişti.Kardeşim kadar bana yakın olan sirdasimi bu uygulama sayesinde tanıdım ve iyiki tanimisim onu.teşekkürler fiesta

  3. Etrafında olan biten arkadasliklardan sıkılan farklı insanları tanımak isteyen herkes bu uygulamayı hemen akıllı cihazınıza indirin ve yeni arkadasliklara merhaba deyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.