Fiesta by Tango

Fiesta tam anlamıyla bir arkadaşlık uygulamasıdır. Ücretsiz fakat ücretli üye olursanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Dünya’nın neresinde olursa olsun, Tango’nun sunduğu yeni uygulama Fiesta by Tango ile, arkadaş edinmek çok kolay! İster sohbet odalarında herkese açık bir şekilde, isterseniz de tek bir arkadaşınızla özel olarak sohbet edebilme olanağı bulabilirsiniz.

Güncelleme ile tüm video ve resimlerinizi paylaşabilir, arkadaşlarınızın paylaştıklarını görebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilir, yeni tanıştığınız arkadaşınızı daha da yakından tanımak için görüntülü ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Dostluk ve arkadaşlık kurmak, sırlarını paylaşmak, güvenmek, bağlanmak, kardeşten de öte bir bağ kurabilmek yalnızca çevrenizde size yakın olanlarla değil, hiç tanımadığınız ilk etapta tek ortak noktanız sizin tanışmanıza vesile olan Fiesta kullanıcısı olmak olan ve kişisel ya da fiziksel özellikleriniz hakkında bilgi sahibi olmadığınız, bir yabancı ile çok samimi, yıllara meydan okuyan dostluklar kurabilirsiniz.

Kim bilir? Belki de yeni bir aşkın ilk kıvılcımları olabilir bu sohbetler, yıllar sonra  evlenip çocuklarınıza anlatırken bile inanmakta zorluk çekeceğiniz, vay be dedirten türden bir hikayeniz olabilir, veya çok yakından tanıdığınız, anılarınız olan sizden çok uzaklarda olan bir arkadaşınızla iletişim yolunuz olabilir Fiesta, hasretinizi törpüleyen bir aracı yani !

Uygulama üzerinden oynayacağınız Road Riat gibi oyunlarla, arkadaşlarınızla kıyasıya bir rekabete hazır olun! Uzakları sorun etmemenin yolu, görüntülü ve sesli konuşmanın en güzel yolu, kilometrelere yenilmeyen dostlukların büyüleyici yolu olan, Fiesta by Tango uygulamasına hiç bir ücret ödemeden iletişim kurma imkanı bulabilirsiniz.

Hem sohbet edin, hem video ve resimlerinizi paylaşın, en popüler kişileri takip edin, oyun oynayın! Fiesta ile hepsini bir arada yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yeni dostlukların, yeni adresi Fiesta by Tango tüm kullanıcılarına iletişimin her şeklini sunuyor.

Kullanıcılarına özlediysen görerek sohbet et, söyleyeceklerin bitmediyse mesajlaş, ne yapıyor diyorsan, meraktaysan takip et, senden haber alınmasını istiyorsan da paylaş diyen, seçme hakkı tanıyan ve bunun karşılığında, hiçbir ücret talep etmeyen muhteşem bir uygulama. Hadi sizde Tango’dan Fiesta ile tanışın ve iletişime geç kalmayın, habersiz kalmayın, habersiz bırakmayın!

Fiesta by Tango Ekran Görüntüleri

Tango'dan Fiesta:Arkadaş bulun

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Yeni arkadaşlar bulma, tanışma ve sohbet etme imkanları tanıyan yeni popüler uygulama

Fiesta by Tango indir
User Rating: 1.95 ( 1 votes)
Etiketler

Benzer İçerikler

4 thoughts on “Fiesta by Tango”

    1. Dikkatli kullanırsanız bir sorun ile karşılaşacağınıı zannetmiyoruz. Çünkü bu tarz tuzaklar tüm uygulamalarda bulunuıyor. Son güncellemelerden sonra Fiesta uygulaması çok daha ektif ve kullanışlı oldu

    1. Dikkatli kullanırsanız bir sorun ile karşılaşacağınıı zannetmiyoruz. Çünkü bu tarz tuzaklar tüm uygulamalarda bulunuıyor. Son güncellemelerden sonra Fiesta uygulaması çok daha ektif ve kullanışlı oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.