Temple Run 2

Son Sürüm İOS
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi İos
 • Dil İngilizce
 • Üretici
 • Boyut 48 MB
 • Tarih 3 sene Önce
 • İndirme Sayısı 194

Arcade türünde sonsuz koşu oyunu Temple Run 2 yeni güncellemeleri ile daha keyifli hale getirilmiş

Her koşulda yapmanız gereken tek şey koşmayı asla bırakmamak olan, harika bir uygulama Temple Run 2 ile önünüze çıkan tüm engellere takılmadan, yakalanmadan ilerleyin ve bu oyunun galiba siz olun.

Temple Run oyununun ikincisi olan ve yenilenen özellikleri ile, kullanıcılarıyla buluşan bu aksiyon oyununda, size engel olmaya çalışan her şeyden kaçmayı başarmalısınız.

İlk oyunda size verilen görevleri başarıyla yerine getirerek, karakterinizin özelliklerini artırdığı kural, aynı şekilde Temple Run 2 uygulamasında da geçerlidir.

Altınları kazanıp sizden istenilen görevleri, eksiksiz olarak yapmaya dikkat etmeli ve kazandığınız altınlar sayesinde,  karakteriniz için çok daha üstün yetenekler satın alabilir ve kazanma şansınızı daha da çok yükselte bilirsiniz.

Madenlerden ve suların üzerinden atlarken, uçurumdan geçmenizi sağlayan iplerle ilerlemeye çalışırken, yapmanız gereken hızlı ve dikkatli olmaktır.

Engellerle karşılaştığınız da karşınıza çıkan ok işareti, sizi yönlendirecek elmas ve altınları toplarken arkanızda sizi yakalamaya çalışan dev maymuna dikkat edin.

Guy Dangerous, Scarlett Fox, Barry Bones, Karma Lee karakterlerinden herhangi birini seçerek heyecan dolu bir maceraya katılabilirsiniz.

Uçurumlara, dar yollara, köprülere ve bir anda biten yollara karşı dayanıklı olun ve acele edin. Aksiyon seven ve reflekslerine güvenen herkesin, bağımlısı olacağı harika bir uygulama ve üstelik sitemizden de indirebilirsiniz.

Temple Run 2 oyununda, iki türlü puan sistemi bulunuyor;

Birincisi koşarak artan, ikincisi de, altınları topladığınızda artan puan sistemidir. Ekranın sol üst tarafında bulunan sembollerle var ve bu sembollerden yararlanabilmeniz için, altınları toplayıp, istenilen seviyeye ulaştığınızda buradaki sembollerin özelliklerini oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

İlk etapta bu sembollerden kalkanı kullanıp, ileriki etaplarda da diğer sembollerden yararlanabilirsiniz. Önemli olan bu oyunda çok yol alıp oynamak değil, çok altın toplayıp yol almaktır. Topladığınız altınlar size hem karakter değiştirmede, hem de karakter özeliklerini kullanmanıza ve bu özelliklerin sürelerini daha da uzun yapmanıza yardımcı olur. Oyun esnasında topladığınız yeşil renkli elmaslar, öldüğünüz yerden tekrar oyuna devam etmenizi sağlar. Oyuna en baştan başlamanıza gerek kalmadan maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyundaki özelliklerin simgeleri olan, Hızlı konuşma, Mıknatıs ve Kalkan size oyun sırasında yardımcı olacaktır.

 • HIZLI KOŞMA : Koşarak artan puanlarınızın çok daha hızla artmasını sağlar.
 • MIKNATIS : Altınları  hiç kaçırmadan toplanmasındafaydası olacaktır.
 • KALKAN :  Bu özellik oyundaki engelleri aşmanızı sağlar.

İlk oyundan farklı olarak gelişen özellikler şunlardır;

 1. Daha fazla engel
 2. Dev bir maymun
 3. Daha mükemmel grafik tasarımı
 4. Mağazadaki altınlarla yetenek arttırma
 5. Oyun zamanı artık güneş batımına yakın

Temple Run2 ile, çok sevdiğiniz Temple Run maceranıza kaldığınız yerden, çok daha gelişmiş bir şekilde devam ederek ücretsiz olarak, keyifle oynayabilirsiniz.

Ben herkesten daha iyi kaçarım, beni hiç kimse yakalayamaz diyecek kadar iddialıysanız vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edin ve başlayın koşmaya!

Detaylı Puanlama

 • Grafik : %90
  90
 • Ses : %90
  90
 • Oynanabilirlik : %90
  90
 • 90

Temple Run 2 Hakkında Yazılar

Temple Run 2 İçin Yorum Yap