İlerlemeli Macera Oyunu Tample Run 2

Pek çok ülkede beğenilerek oynanan maceracı ruhlu ve andrenalin severlerin bağımlısı olduğu Tample Run 2, Google play tarafından android cihazlara kolaylıkla indirilebiliyor.

Tarihi yapılar arasında hazine avına çıkmasını istediğiniz kahramana karar verir vermez oyun başlıyor. Hızla koşan kahramanın, dev bir gorilden kaçarken yolunun üzerindeki uçurumları, dikkatlice atlayıp, önüne çıkan altınları topladığı oyunda, sağa, sola, aşağı ya da yukarı biran evvel yapacağın hamleye karar verip, harekete geçmen gerek ve bu göründüğünden çok daha zor.

Bu oyunuda sevdiren, bu aşamaları geçebilecek hırsa ve sürate sahip olma tutkusu….

Yolunu kapatan ve gidişine engel olan, kütüklerin üzerinden zıplamayı becerebilirsen, kahramanına çok daha güzel kostümler saçme hakkın olacak.

Tample Run 2 oyunundaki yeni güncellemelerin sunduğu imkânla, başka yerlerdeki maceraya katılıp, hazineyi bir de orada arayabilirsin. Yol boyunca herşeye hazır olman gerek, refleksleri sınayan bu macerada, kar kızağı veya madenci araçlarıyla da yola devam etmen gerekebilir. Bu oyun ben çok hızlıyım, benimde meziyetim bu diyen herkesin bağlanacağı, müptelası olacağı süper bir oyun.

Tample Run 2 Kısaca Yeni Özellikleri

  • Düzeltilmiş ve güncellenmiş grafikler ile daha güzel görüntüler.
  • Daha yeni ve organik ortamlar ile muhteşem oyun alanları
  • Oyun karakterleri için farklı farklı özel güçler
  • Daha büyük maymun

Tample Run 2 Tanıtım Videosu

https://youtu.be/4aKWVN9espY

Etiketler

Benzer İçerikler

2 thoughts on “İlerlemeli Macera Oyunu Tample Run 2”

  1. temple run yüklerken hata veriyor ve kapanıyor. kaç sefer denedim telefonu yeniden başlattım ama yine de olmadı nedeni ne olabilir sizce

    1. temple run ile ilgili ne varsa silin ve telefon belleğini temizleyin. Telefondaki gereksiz dosyalar kalmış olabilir ve bunlar indirmeyi etkiliyor olabilir. Telefonunuzu ve sisteminizi hem temizlemek hemde hızlandırmak için size aşağıdaki uygulamayı tavsiye edebilirim. http://www.indirkey.com/360-security/ 360 Security uygulamasını yükleyip telefonunuzu taratıp temizleyin. Sonrasında yüklemeyi yeniden deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.