Temple Run – Android İçin Aksiyon ve Macera Oyunu

Imangi Studios imzası taşıyan bu uygulamada amaç, düşmeden olabildiğince hızlı koşmak. Sitemiz üzerinden Android işletim sistemli cihazlarınıza indirip, bu maceraya katılabilirsiniz. Oyunu açın ve menüden ayarlar bölümünden Temple Run ile, ilgili ayarlarınızı yaparak oyuna başlayın. Mağaradan koşarak çıkan oyun kahramanı, ilk olarak kendini kovalayan gorile benzer yaratıklardan kaçıyor.

Size düşen görev, kahramanı en iyi şekilde yönlendirip yoldaki engelleri aşabilmek için, doğru zamanda eğilerek ya da zıplayarak durmadan koşmaktır. Sağa sola çarpmadan, suya düşmeden, ipin ucunu elinizden kaçırıp yere çakılmadan ilerlemeniz lazım. Bu oyunda pes etmeye yer yok ve acele etmezseniz bu oyunu asla kazanamazsınız.

Arkanızda sizi kovalayan gorillerin olduğunu bile bile yavaşlamak istemezsiniz!

Temple Run oyunu, size başlangıçta ipuçları vererek nasıl yol almanız gerektiği gösteriliyor. Uçurumlardan ve ağaç köklerinden kurtulmak için, ekrana dokunarak yukarı doğru parmağınızı ilerleterek zıplarsınız ve gidiş yönünüzün tam tersine doğru dokunarak, engellerin altından eğilerek geçebilirsiniz.

Sadece koşarak ve kaçarak birinci olamazsınız, eğer hedefiniz oyunun lideri olmak ise yolunuza çıkan ve sizi çok daha ileri seviyelere götürecek olan altınları toplamanız gerekiyor. Kahramanınızı yolda ilerletmeniz ve yön verebilmek için, telefonunuzu sağa ve sola eğerek altınları toplayıp, daha dar yollardan güvenle ilerleyebilirsiniz.

Altınlar bazen yol kenarında bazen ortada bazen de, uçurum üzerinde olabiliyor ve sadece altınların yönüne gitmek yetmiyor, doğru zamanlama bu konuda çok önemli.

Temple Run ile, kazandığınız puanlarınızı Twitter hesabınızda paylaşarak, bu oyunda ne kadar iyi olduğunuzu takipçilerinize göstermiş olursunuz.

Oyunda yüksek puan almak için gerekenler;

  • Mıknatıs ayarlarını açma
  • Kanatları yükseltme
  • Hızlı koşma
  • Altınları toplama

Bu tüyolarla oyunun kazananı siz olabilirsiniz! Kullanıcı sayısı bakımından oldukça zengin olan bu uygulamada, rekor benim olacak diyebiliyorsanız, sizden daha iyi kimse kaçamazsa bunu kanıtlamanın tamda zamanı!

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.