TextPlus – Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama

Hasret, imkânsızlıkların bir araya getiremediği insanların yoğun görüşme isteğinin dışavurum halidir. Sesini duymak, birşeyler paylaşmak ister insan sevdikleriyle, elde ettiği başarıları, onu üzen başından geçen bir olayı, ya da yaşadığı heyecanı dile getirmek…

Mektup yazmak, telefonla konuşmak içimizdeki özleme bir çaredir. Gelişen teknoloji ağı ile yazdıklarımızın günlerce sonra gitmesine, kabarık gelen telefon faturasına formül geliştirildi.

Bu çözüm yollarından birisi de TextPlus mesajlaşma ve arama uygulamasıdır.

2009 haziran ayında satışa sunulan ve beklentinin üzerinde ilgi gören program ile, ücretsiz olarak mesajlaşmak ve konuşmak mümkün. İş hayatında büyük kolaylık sağlayan konferans konuşması avantajı ile rağbet gören uygulamayı, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Özellikle yurtdışında sevdikleri olanlar için, internet bağlantısı ve karşılıklı TextPlus mesajlaşma ve arama uygulamasına sahip olmak, özgürce haberleşmenin tadını çıkarmak için yeterli!

Teknoloji ile hayatımıza giren android üzerinden mesajlaşma olanakları, gün geçtikçe uygulama alanlarını genişletip, trend yaratmaya devam ediyor.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.