Township - Şehir ve Çiftlik

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 79 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 454

Kendi hayalinizdeki şehrinizi ve çiftliğinizi inşaa edebileceğiniz eğlenceli android oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 2,00
Loading...

Şehir inşa edip, çiftliğin tüm gelir elde eden imkânlarından faydalanıp, üretim yaparak maden çalışmaları yapıp, kurduğunuz şehri çok daha ilerilere taşımaya çalışacaksınız.

Patates, havuç ekmek, çilek, mısır toplamak, ağaçlandırma yapmak, yumurtaları folluktan almak, uçaktan gemiye kadar, hem organik hemde medeni bir hayat iç içe bu oyunda! Ekmek üretiminden oyun parkına, eğlenceden fabrikalara, arı, at, koyun ve ineklerden oluşan doğal üretim kaynağından, ada ada, parsel parsel bir yaşam alanına kadar herşeyi bir arada barındıran müthiş bir oyun!

Dilerseniz birçok ülkenin kendine ait dünyaca bilinen, yapıtlarından bir tanede sizin kurduğunuz, şehrinizde de olabilir. Farklı ve eğlenceli karakterlerden oluşan, sizin üretiminize bağlı olarak da gelişip, büyüyecek muhteşem bir yer. Sorun yaratmayan kontrol mekanizması ile hayalleri gerçeğe dönüştürme sırası sizde!

Township – Şehir ve Çiftlik ücretsiz olarak indirilip, kurulumu gerçekleşen oyun, 954.471 kullanıcı tarafından 0-5 arası yapılan puanlama da 4.5 puan alarak, ne kadar nitelikli bir oyun olduğunu kanıtladı.

Adalar arası ticaret faaliyetleri, restoran ve cafe işletmeciliği, tarihi kazılar, konforlu inşa edilmiş hayvanat bahçesi gibi, projelerle gelişecek, küçükten, büyüğe giden bir denge içerisinde, kısaca açıklamak gerekirse, ekinini ek, topla, işlet ve sat işte tam olayda bu aslında oyunda!

Bu ticari işlemler sırasında hem üretim yapıp hemde ticaret yaparak, bir şehri var etmek, arsasından, inşaatına kadar her aşamada emeğiniz olan, imzanızı taşıyan, günden güne değişim ve gelişim gösteren bir çark.

Bu çarkta, tembelliğe asla yer yok. Çiftlikten gözünüzü ayırmak yasak!

Facebook hesabınız ile bağlantı kurabileceğiniz Township – Şehir ve Çiftlik oyununda, Türkçe dil seçeneği de mevcut. İnşaat, tarım ve ticaret üçlüsünün harika bir bileşeni olmuş, harika bir oyuna kimsenin hayır diyebileceğini sanmıyor olmalısınız!

Hayallerini süsleyen, şehrin gürültüsünden bunalan ama çiftlik hayatınında modernleşmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, Township – Şehir ve Çiftlik tam sizlik bir oyun!

O zaman, yeni bağımlılığınıza hoşgeldiniz!

Township - Şehir ve Çiftlik” İçin 2 Cevap

  1. Ben şu an 22. seviyedeyim oyun çok heyecanlı ve güzel hele hele en sevdiğim şey tekne yarışı. Ben çok beğendim ve sevdim. Koopertifte talep ettiğim ürünler çabuk geliyor hem tekne yarışını halledip hem sohbet ediyoruz. 5 yıldız bile az bu oyuna bu oyun 100 yıldız hakkediyor herkese tavsiye ederim gerçekten harika bir oyun profil resimleri çok eğlenceli ve uçaklarda ki ürünleri çabuk halledebiliyorsunuz marketten de satın alabiliyorsunuz. Laboratuvardan etkin yapabiliyorsunuz harrrrİkkkkAAA BİR Oyun zaman geçirmek için de çoook ideal tavsiye ederim

Township - Şehir ve Çiftlik İçin Yorum Yap