Traffic Racer Android Araba Yarışı Oyunu

3.946.432 kişilik Google Play kullanıcısı tarafından yapılan oylamada, 0 ile 5 puan arasındaki puanlamada, 4.4 puan alarak adından söz ettiren, Traffic Racer aksiyon ve adrenalin tek tıkla parmaklarınızın ucunda!

Tarfikte yapamadığınız, sakıncalı hareketleri doyasıya yapabilme imkânı sunan, süper bir oyun. Kalabalık trafik akışında, hızla makaslar yaparak, alınabilecek en iyi mesafeyi almak, sizi en üst seviyelere taşıyacaktır.

33 farklı araçtan birini tercih edip bu maceraya katılabilir, gerçeğe en yakın araç kontrolü ile 5 farklı ortamda, 5 farklı oyun modu ve harika tasarıma sahip 3D grafikler ile oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Online başarı ve skor tabelası, jant modelleri ve renk seçenekleri özelliklerine sahip, hızla ilerlerken diğer araçlara çok yaklaşmak ve sollamak, daha yüksek puan almanızı sağlar. Hareket sensörü ile araç kontrolünü sağlayabilir, yavaşlamak ve hızlanmak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile kullanımı çok daha kolay olan, oyunda çok daha fazla puan kazanmak istiyorsanız; Hız limitini zorlayın ve çift yön modunda karşı şeritten gidin.

Vinil kaplama özelliği, renk seçme paleti, daha fazla jant çeşidi, 2 tane yeni araç, araç showroom görüntüsü gibi pek çok yenilik eklenen oyunda, bazı iyileştirmeler de yapılarak, kalitesi daha da arttırıldı. Ben usta şoförüm bu yolları avucumun içi gibi bilirim, tek rakibim Türk Hava Yolları diyorsanız, Traffic Racer sizi bekliyor!

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.