Traffic Racer

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 47 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 187

Araba Yarışı Oyunu (Android)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

3.946.432 kişilik Google Play kullanıcısı tarafından yapılan oylamada, 0 ile 5 puan arasındaki puanlamada, 4.4 puan alarak adından söz ettiren, Traffic Racer aksiyon ve adrenalin tek tıkla parmaklarınızın ucunda!

Tarfikte yapamadığınız, sakıncalı hareketleri doyasıya yapabilme imkânı sunan, süper bir oyun. Kalabalık trafik akışında, hızla makaslar yaparak, alınabilecek en iyi mesafeyi almak, sizi en üst seviyelere taşıyacaktır.

33 farklı araçtan birini tercih edip bu maceraya katılabilir, gerçeğe en yakın araç kontrolü ile 5 farklı ortamda, 5 farklı oyun modu ve harika tasarıma sahip 3D grafikler ile oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Online başarı ve skor tabelası, jant modelleri ve renk seçenekleri özelliklerine sahip, hızla ilerlerken diğer araçlara çok yaklaşmak ve sollamak, daha yüksek puan almanızı sağlar. Hareket sensörü ile araç kontrolünü sağlayabilir, yavaşlamak ve hızlanmak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile kullanımı çok daha kolay olan, oyunda çok daha fazla puan kazanmak istiyorsanız; Hız limitini zorlayın ve çift yön modunda karşı şeritten gidin.

Vinil kaplama özelliği, renk seçme paleti, daha fazla jant çeşidi, 2 tane yeni araç, araç showroom görüntüsü gibi pek çok yenilik eklenen oyunda, bazı iyileştirmeler de yapılarak, kalitesi daha da arttırıldı. Ben usta şoförüm bu yolları avucumun içi gibi bilirim, tek rakibim Türk Hava Yolları diyorsanız, Traffic Racer sizi bekliyor!

Oyunu kurup oynadığımda ilk farkettiğim güzel müzikleri oldu. Müzikleri sıkıcı değil ve gerçekten hoş. Ayrıca oynanabilirliği de çok yüksek. Küçük çocukların çok daha kolay oynayabileceklerini düşünüyorum.

Traffic Racer Hakkında Yazılar

Traffic Racer İçin Yorum Yap