Traffic Rider: Multiplayer Motor Yarışı

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Üretici
  • Boyut 44 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 217

Multiplayer oyun desteği olan motor yarışı oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Zuuks Games yapımı çoklu oyunculu harika bir motor yarışı Traffic Rider: Multiplayer ile, diğer oyuncularla birlikte zorlu bir yarışa var mısın? Üç boyutlu, gerçeğe en yakın bir platformda trafik deneyimi imkanı sunan, hava şartlarının her türlüsünü (yağmur, kar, sis) içinde barındıran, akıcı bir oyun kontrolü ile eşsiz yapıda bir oyun.

Motor yarışı tutkunlarının yeni bağımlılığı, tiryakilik yaratmaya hazır olan, ilk defa çoklu oyunculu özelliklerine sahip Android sürümü olmasıyla da adından söz ettirecek bir altyapıya sahip. Oyuna başlayınca, kendini gerçekten de trafik alanında ustaca bir motor kullanıyor sanabilirsin! Mükemmel grafik tasarımı ile, kendine hayran bırakan, motor severlerin müptelası olacağı bambaşka bir deneyim. Birbirinden bağımsız kamera açıları arasında göz kamerasıyla, yolun hakimi olabilirsin.

10 adet motor ve 10 adette sürücü arasından senin tarzına en yakın olanı seçip, asfaltı ağlatmaya ne dersin?

Birbirinden farklı 4 mekan seçeneği, mükemmel 3D grafikleri ile bu oyuna bayılacaksın. Dilersen tek yarış, dilersen de diğer Traffic Rider: Multiplayer kullanıcıları ile online olarak yarış, oyunun modunu seçmek tamamen senin inisiyatifine kalmış bir durum.

Ücretsiz olarak indirilip oynanan bu harika oyunda, istersen dokunarak istersen de hareket sensörünü kullanarak da yönlendirme yapabilir, aracın kontrolünü ayarlar seçeneğinden değiştirebilirsin.

Adrenalini yükseltmek, rüzgarla yarışmak için, ekranın sağına, frene basıp biraz sakin gitmek için de ekranın soluna dokunabilirsin. Hız yaparak ve diğer araçları sollayarak çok daha fazla puan kazanabilir ve rakiplerinle arana aşılması zor mesafeler koyabilirsin. Bu oyunla hız tutkunu sonuna kadar yaşayabilir ve motorun o son kademede çıkardığı bayıldığın o sesle kulaklarının pasını silebilirsin.

Hiçbir risk almadan içindeki heyecanı ve sürati seven yanını mutlu etmek için, bu oyun adeta biçilmiş kaftan!… Söz geçiremediğin yanına bir jest yapmak, trafikte akıp gitmek, özgür ruhuna sanalda olsa bir fırsat ver ve bu sefer hızını hiç kesme, tam gaz devam et!

Traffic Rider: Multiplayer Motor Yarışı İçin Yorum Yap