Troll Face Quest Classic Android İçin Troll ve Eğlence Uygulaması

Komik ve saçma, durumlara ve sonuçlara yol açan,  sana hem tanıdık gelecek hem de yeni gibi gelecek olan size saçma gelecek olan mücadelelere katılmak için trol kökenlerine geri dönüş yap. 2B üzerine tıklamalı, garip ve çılgın ötesi bulmacaları çözebilmek için herhangi bir bilgiye sahip olman ya da mantıklı olman gerekmiyor. Troll Face Quest Cilassic, garip ve yırtıcı dakikalar karşısın da kahkaha atmak için kendini zor tutacağın oldukça popüler olan bu serinin en iyi seviyelerini birleştirip, yenilikler katarak bir araya topluyor. Hızlı olmanı gerektiren olağan dışı bilmeceler sayesinde bu yepyeni ve neşeli olan oyundaki güldürücü ve şaka dolu trollemeler ile gülmekten yeriniz de duramayacaksınız.

Çok komik anlar yaşa!

Beklenmedik anda gelen trollemelerden kurtulmak için 30’dan daha fazla olan kötü ün yapmış olan seviyeyi keşfet. Bu oyun internet bağlantısı gerektirmiyor! Bakalım wi-fi gerektirmeyen ve çevrimiçi veya çevrimdışı oyun oynayabileceğin en eğlenceli kaçış anların da bakalım şanslı mısın yoksa tam bir şanssız mı? Bunların tümünü kendini tam anlamı ile iyice rahatlatmak için yap!

Troll Face Quest Classic Özellikleri

  • 30 dan fazla çok komik derecede olan mantık dışı bulmacaları çöz bitir!
  • Yeni komik ve havalı, çılgın ve kaçık olan karakterler var!
  • Beklenmedik komik durumlar ile karşı karşıyasın!
  • Türünün tek örneği grafikler burada yer alıyor.
  • Çevrimdışı oynayabilme imkanına sahipsin!

Tabi ki dahası da var! 

Bu oyunun için de karşına çıkacak bütün trolleme, seni güldürürken aynı zamanda beynini de yoracak ve çalıştıracak. Troll Face hiç insaflı değil ama bir yandan da düşmanlarını, rakiplerini kandırıp eğlendiriyor.
Bakalım bu oyunda kaçıp kazanabilecek misin yoksa sende trollenecek misin?

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.