TRT Elif'in Düşleri

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

Çocuklara sağlıklı beslenmeyi öğretecek android oyun uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 2 puan.
5 üzerinden 4,50
Loading...

Pedagog ve öğretmenler gözetiminde geliştirilmiş olan TRT Elif’in Düşleri oyunuyla, çocukların severek izlediği çizgi film kahramanı şimdi parmaklarınızın ucunda. Sağlıklı beslenme konusunda çocukları farkındalık yaratma yöntemiyle bilgilendiren, eğlenceli bir uygulama. Reklam içermeyen ve öğretici yanıyla da anne ve babaların beğenisini kazanmış olan TRT Elif’in Düşleri oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Elif bu oyunda dedesine yardımcı olmak için, marketin manav reyonunda sebze ve meyvelerle ilgilenirken, onların besin değerlerini ve yararlarını anlatarak çocukları bilgilendiriyor. El-göz koordinasyonu ve görsel dikkat becerisi konusunda çocuk gelişimini olumlu yönde etkileyen ve çocukları eğlendirerek sağlıklı beslenmelerine yardımcı olan keyifli bir uygulama.

TRT Elif’in Düşleri oyunu akıl yürütme bakımından da avantaj sağlayarak çocukları olumlu etkileyen bir uygulamadır. 6 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir uygulama olan ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandıran TRT Elif’in Düşleri’yle doğru bilgi kazanımı sağlamaktadır.

Eğitici ve öğretici özelliğe sahip geliştirici bir uygulama. Kaliteli zaman geçirerek çocuğunuza önemli bilgiler kazandırmanın en doğru yollarından biri olan bu uygulamayla, müşterilerin istediği meyve ve sebzeyi doğru vererek, görsel olarak bilgisini ölçtüğünüz çocuğunuzun doğru tahminleriyle, sizde çok mutlu olacaksınız. Kolay oynanan ve çocukların zorlanmadan keyifle oynayacağı bu uygulamada, anne ve babaların çocuklarına zaman ayırırken yöntem aramalarına gerek kalmayacak.

Sitemizden TRT Elif’in Düşleri’ni indirip, çocuğunuza severek oynayacağı ve sizi de bu oyuna dahil ederek, daha da keyif alacağı bu platformda besinleri tanırken eğlenme şansı tanıyacaksınız. Şimdi çocukla çocuk olma zamanı.

Detaylı Puanlama

 • Hız : %100
  100
 • Tasarım : %80
  80
 • Kullanabilirlik : %90
  90
 • Kullanıcı Beğenisi : %82
  82
 • İnceleme Özeti
  Oyunu incelediğimizde gayet sağlıklı ve stabil şekilde çalışıyor. 3 ve 6 yaş grubu çocuklar için ideal ve geliştirici bir oyun. Ayrıca reklam içermiyor olması da büyük avantaj. Bunun yanı sıra bir çıkış butonu olmaması kötü. Bu eksikliği de yakın zamanda düzeltirler diye düşünüyorum.
  88

TRT Elif'in Düşleri Hakkında Yazılar

TRT Elif'in Düşleri” İçin 3 Cevap

 1. Kizim 6 yasinda ve mobil oyunlari konusunda çok seçici davraniyoruz. Fakat bu oyun tamda bizim aradigimiz özelliklere sahip. Anne ve babalara güvenilir oyun konusunda tavsiye edebileceğim bir oyun.

 2. Kızım bu oyunu oynamadan evvel pek sebze yemezdi ama şimdi Elifte gördüm diyerek yiyor.Bu yüzden bu oyun benim için tüm annelere şiddetle tavsiye edeceğim bir oyun.

TRT Elif'in Düşleri İçin Yorum Yap