TRT Keloğlan

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

Android için eğitici ve geliştirici Keloğlan oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

TRT’nin sevilen çizgi filmi Keloğlan şimdi TRT Keloğlan ile, Android oyun dünyasında yeni ve farklı tarzıyla kullanıcılarla buluşuyor. İyilerin dostu Keloğlan, televizyon ekranlarından cep telefonu ve tabletlerin renkli ekranlarına transfer oluyor.

Eğitici özelliğe sahip bu oyunda, Kara Vezir yine Keloğlan ve arkadaşlarının başına bela olmaya devam ediyor. Dünden ve günümüzden izler taşıyan bu platformda, 8 yaş ve üzeri çocuklar bazen de anne ve babalar eğlenceli vakit geçirebilirler.

Çocukların el göz koordinasyonunu geliştirmelerine katkıda bulunan bu uygulamayla, strateji kabiliyetleride artan minikler ders saatleri dışındaki boş vakitlerinde güvenilir bir ortamda, hem eğlenip hem de öğrenecekler.

Keloğlan’ın bu macerasında onunla birlikte yola çıkan çocuklar, mantık yürüterek ve dikkat ederek Keloğlan’a yardımcı olacaklar. Zihin sınırlarını belirleme ve zamana karşı yarışmak hiç bu kadar zevkli olmasa gerek. Problem çözme konusunda da çocuklara yön gösteren TRT Keloğlan uygulaması ile, Arcade oyun tadınıda bulabilirsiniz. Keloğlan Kara Vezir’in peşinde bir o yana bir bu yana zıplıyor ve elmasları topluyor.

Ekranın sol alt köşesindeki yön tuşlarıyla Keloğlan’ın gideceği yeri belirleyip sağ alt köşedeki okla da, atlayıp yukarılara zıplamasını sağlayın. Çocuk psikologları ve öğretmenler tarafından onaylanmış olmasıda anne ve babalar için, çok önemli bir tercih etme sebebidir. Reklam içermemesi ve ücretsiz olması da bu harika oyunu, listede de tutan özellikleri arasındadır. Haydi çocuklar! 3 hakla başlayacağınız bu macerada yolunuza çıkan elmasları toplayarak, yeni can kazanabilirsiniz. Kargalara ve boşluklara aman dikkat edin! Trambolin ile çok daha yükseğe zıplayın ve Kara Vezir’i yakalamak için, bir sonraki bölümde farklı maceralara yelken açın.

TRT Keloğlan Tanıtım Videosu

Detaylı Puanlama

 • Hız : %90
  90
 • Tasarım : %85
  85
 • Oynanabilirlik : %50
  50
 • Kullanıcı Beğenisi : %86
  86
 • 78

TRT Keloğlan İçin Yorum Yap