Truck Hero 3D Android Kamyon Simülatör Oyunu

Zorlu oyunları seviyor musunuz? Sizi zorlayacak ve en iyi oyuna ulaşmanızı sağlayacak araba oyunları mesela. Kazalar, yarışlar ve en güzeli olan hız tutkusu hepsi bir oyuna renk katan mükemmel olaylar değil mi? Siz de hız tutkunu musunuz? Eğer hız yapmayı seviyor iseniz ve zorlu bir göreviniz varken ölmeden ve en hızlı şekilde yol alıyor iken oyununuz çok heyecan verici olabilir gerçekten de. Sizden istenen tek bir şey var, kargo firmasının taşıdığı yükleri tam zamanın da belirlenen adrese ulaştırmak. İyi bir kamyon seçtiniz ve şimdi olabildiğince hızlı bir şekilde bu kamyonu sürerek size verilen hassas kargo ve malları teslim edeceksiniz. Hassas ürünlerin için kaza yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Engebeli, çökme tehlikesi bulunan yollar ve çok tehlikeli dağlar, tepeler üzerinde kargonuzu en hızlı şekilde götürmek kolay olmayacaktır. Hızlı ama çok dikkatli bir kamyon sürücüsü olmanız gerekecek. En yüksek puanı elde etmeye ve en yüksek seviye ile oyunu bitirmek gerekiyor. En iyi kamyon şoförü siz olun. Arkadaşlarınız ve diğer oyuncu rakiplerinize kendinizi gösterin ve en iyi siz olun. Tek başınıza yapamıyor iseniz iyi birkaç arkadaşınız ile birlikte bu oyunu tamamlayabilirsiniz. Şimdi oyunu yükleyin ve oynamaya hemen başlayın. Eğlenceli dakikalar yaşayın!

Eğer her seviyede bitirmek ve yüksek beceri puan mıyım? En iyi kamyon şoförü olacak arkadaşlarınız ve diğer oyunculara gösterin, sadece birkaç kişi bu sert ve zor bir oyun tamamlayabilirsiniz! Sen teksin?

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.