Truck Hero 3D

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 33 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 176

Eğer hız yapmayı seviyor iseniz ve zorlu bir göreviniz varken ölmeden ve en hızlı şekilde yol alıyor iken oyununuz çok heyecan verici olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...
  • Sürekli ve çok uzun süreli reklamlar çıkıyor

Zorlu oyunları seviyor musunuz? Sizi zorlayacak ve en iyi oyuna ulaşmanızı sağlayacak araba oyunları mesela. Kazalar, yarışlar ve en güzeli olan hız tutkusu hepsi bir oyuna renk katan mükemmel olaylar değil mi? Siz de hız tutkunu musunuz? Eğer hız yapmayı seviyor iseniz ve zorlu bir göreviniz varken ölmeden ve en hızlı şekilde yol alıyor iken oyununuz çok heyecan verici olabilir gerçekten de. Sizden istenen tek bir şey var, kargo firmasının taşıdığı yükleri tam zamanın da belirlenen adrese ulaştırmak. İyi bir kamyon seçtiniz ve şimdi olabildiğince hızlı bir şekilde bu kamyonu sürerek size verilen hassas kargo ve malları teslim edeceksiniz. Hassas ürünlerin için kaza yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Engebeli, çökme tehlikesi bulunan yollar ve çok tehlikeli dağlar, tepeler üzerinde kargonuzu en hızlı şekilde götürmek kolay olmayacaktır. Hızlı ama çok dikkatli bir kamyon sürücüsü olmanız gerekecek. En yüksek puanı elde etmeye ve en yüksek seviye ile oyunu bitirmek gerekiyor. En iyi kamyon şoförü siz olun. Arkadaşlarınız ve diğer oyuncu rakiplerinize kendinizi gösterin ve en iyi siz olun. Tek başınıza yapamıyor iseniz iyi birkaç arkadaşınız ile birlikte bu oyunu tamamlayabilirsiniz. Şimdi oyunu yükleyin ve oynamaya hemen başlayın. Eğlenceli dakikalar yaşayın!

Eğer her seviyede bitirmek ve yüksek beceri puan mıyım? En iyi kamyon şoförü olacak arkadaşlarınız ve diğer oyunculara gösterin, sadece birkaç kişi bu sert ve zor bir oyun tamamlayabilirsiniz! Sen teksin?

Engebeli, çökme tehlikesi bulunan yollar ve çok tehlikeli dağlar, tepeler üzerinde kargonuzu en hızlı şekilde götürmek kolay olmayacaktır. Hızlı ama çok dikkatli bir kamyon sürücüsü olmanız gerekecek. En yüksek puanı elde etmeye ve en yüksek seviye ile oyunu bitirmek gerekiyor.

Truck Hero 3D İçin Yorum Yap