True Skate İndir – Android İçin Kaykay Oyunu Uygulaması

Spor oyunu kategorisine dahil olan resmi sokak ligi kaykay oyunu TrueSkate uygulaması, mobil oyun dünyasında kullanıcıların severek oynayacağı bir seçenek. True Axis Stüdyosu yapımcılığında kullanıcılara sunulan bu harika uygulamada amacınız, parmaklarınızla kontrol ettiğiniz kaykay ile parkur sınırları içerisinde, gösteriler yaparak puan toplamaktır. Birbirinden özel kaykaylar ve zorlu görevlerle dolu bir tasarıma sahip olan oyunda, hem yeteneğinizi ortaya koyun hem de adrenalin yaşayın.

  • 3D Grafik Tasarım
  • Tek parmakla kontrol sistemi
  • Fizik kurallarına uygun platform
  • Kaykay’ıözelleştirebilme şansı
  • Kaliteli ses seviyesi

Parmaklarınızın marifeti ile şova başlayan kaykay, parkurda adeta tozu dumana katacak. True Skate ile, üst düzey grafiklerle oyunun keyfini çıkarmanın ayrıcalığını yaşayın. Hareket konusunda sınırlama koymayan uygulama özellikle, kaykay kullanmayı seven ve birbirinden güzel, dikkat çekici hareketlerle spora birazda heyecan katan uygulamayla, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sadece düz bir zeminde kaykay kullanmak yerine, son dönemlerde popüler olan parmak kaykayla sanal bir ortamda birbirinden eğlenceli ve adrenalin tutkunlarına uygun olan hareketlerle oyuna farklı bir boyut kazandırın. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çabuk ustalaşacağınız bu uygulamada belli bir süre sonra, zorlanarak yaptığınız hareketleri çok daha kısa sürede yapmanın keyfiyle, yeni ve çok daha zor hareketler için, akıllı cihazınızı elinizden bırakamayacağınızı göreceksiniz. Haydi sizde sitemizden bu keyifli ve heyecan verici uygulamayı indirip, parmaklarınızı konuşturun. Oyun ücretlidir ve ücreti 5,89 tl. Vereceğiniz ücreti hak ettiğini düşünüyoruz.

True Skate Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.