TT175 Akıllı Telefonda Kurumsal Marka Olmak İçin Hazır

Türkiye’de akıllı telefon geliştirme yaratıcılığını AVEA, Vodafone ve Turkcell’den sonra Türk Telekom’da girişimciliğini gösterdi. Dünya markası olarak, özellikle Avrupa ve Ortadoğu’da büyük pazarlara sahip olan Turkcell ve Vodafone’la rekabet için Türk Telekom’da gücünü gösterdi.  TT175 Android cihazıyla başa geçmek için kolları sıvadılar.  Kurumsal marka olmak için 2016 yılında büyük bir yarış başlıyor.

TT175 Türk Telekom’un Türkiye Android pazarına noel hediyesi olması bekleniyor. TT175 şık tasarımıyla ve yüksek işlemcisiyle cazip fiyatlarda yeni yıl hediyesini geciktirenler için bir fırsat olabilir.

Türk Telekom’un ilk android mobil telefonu olan TT175 misyon olarak en başta tutuluyor.  Fakat Türkiye’nin en büyük telekominasyon şirketi bu yükün ağırlının farkındalar. Yinede orta sınıf androidler arasında üst sıralara tırmanmayı başarıyor. Fiyat olarak pazardaki opsiyonları tekrar araştırmamızı sağlıyorlar.

Türk Telekom Akıllı Telefonda Kurumsallasiyor

TT175 Fiyat Opsiyonu ve Performans Kapasitesi

Türkiye’de yeni torba yasa ile enflasyon sepetinde akıllı telefonlarında yer alması yüzünden fiyat ortalamaları akıllı telefon alacaklar için artık daha büyük önem kapsıyor. Bunun sebebi yerli telefon alımlarının arttırılması (Katma Değeri Yüksek Mallar) ve teşvik kapsamının istikrarı hedeflenmesinden dolayıdır ki, ülkemizde bilinçli tüketimin sağlanması açısından TT175 fiyat dengesi olarak orta sınıf androidler arasında alınacak en cezbedici telefonlardan biridir. Performans kapasitesi olarakta mükemmel durumda. Çoğu operatörün ilk ürünlerini çıkarırken prestiji hedeflemesi gibi acemilik içerisinde bulunmayan Türk Telekom tamamen ihtiyaç üzerine kurulu bir ürünü bizlere sunuyor. Ülkemizde malesef neo-liberalizm telefonlar ile insanları sınıflandırmaya doğru gidiyor ve bu gerçeklik içerisinde TT175 yeterince bu duruma karşı çıkabilecek şık görüntüsüyle ve tasarımıyla dik durmak için hazır. Zaten orta sınıf olarak tabir edilen bu telefonlar bir yana bence bir insanın 800-1300 arası telefonlar kullanması en uygunudur.

TT175’de tamda bu noktada gönüllerimizi fethediyor. Bakışlarımızı hayranlaştırıyor. Ve içimiz cız ediyor. Hayırlı, uğurlu olsun Türk Telekom.

TT175 Akıllı Telefonda Kurumsal Marka Olmak İçin Hazır İçin Yorum Yap