Turbo Cleaner - Boost, Clean

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.564

Android için sistem temizleme ve virüs koruması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 3,00
Loading...

TurbocDev firmasının sunduğu Turbo Cleaner ile, cep telefonlarının kullanım ömrü şimdi çok daha uzun olacak. Cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan bu uygulama sayesinde kullanımı kısıtlayan, cihazı kasan dosyaları temizleyip, çok daha hızlı ve kesintisiz performans sağlar.

İnternetin sayısız avantajının yanında, bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Bunlardan biride büyük problemlere ve cihazın çökmesine bile neden olabilecek ‘virüs’ tehlikesidir. Bu zararlı yazılımlar yüzünden cihazda ciddi şekilde sorunlar görülebileceği için, Turbo Cleaner-Boost,Clean uygulamasını indirerek bu problemlere karşı bir önlem alabilirsiniz.

Cihazınızı adeta koruma altına alan bu uygulama ile, kullanımı yavaşlatan dosyalardan kurtulup, cep telefonunuzu çok daha hızlı kullanarak vakit kaybı yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık virüsler kabus olmaktan çıkacak ve bu harika uygulama sayesinde, ekrana gelen uyarı ile cihazınız 7/24 koruma altında olacak.

Güvenli bir şekilde internette dolaşmanız için, tasarlanmış olan bu uygulamayla cep telefonunuzu gönlünüzce endişe duymadan, kullanmanın keyfine varın. Turbo Cleaner varsa, sorun yok demektir. Cep telefonunuzu tehdit eden her türlü yazılımdan arındırır ve koruma sağlar. Bu uygulamayı hemen cep telefonunuza indirip, cihazınızı temizleyin ve güvenli bir şekilde ilk gün ki performansla kullanmanın keyfini doyasıya yaşayın.

Turbo Cleaner - Boost, Clean İçin Yorum Yap