Turbo Cleaner – Boost, Clean Android Temizleme ve Antivirüs Uygulaması

TurbocDev firmasının sunduğu Turbo Cleaner ile, cep telefonlarının kullanım ömrü şimdi çok daha uzun olacak. Cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan bu uygulama sayesinde kullanımı kısıtlayan, cihazı kasan dosyaları temizleyip, çok daha hızlı ve kesintisiz performans sağlar.

İnternetin sayısız avantajının yanında, bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Bunlardan biride büyük problemlere ve cihazın çökmesine bile neden olabilecek ‘virüs’ tehlikesidir. Bu zararlı yazılımlar yüzünden cihazda ciddi şekilde sorunlar görülebileceği için, Turbo Cleaner-Boost,Clean uygulamasını indirerek bu problemlere karşı bir önlem alabilirsiniz.

Cihazınızı adeta koruma altına alan bu uygulama ile, kullanımı yavaşlatan dosyalardan kurtulup, cep telefonunuzu çok daha hızlı kullanarak vakit kaybı yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık virüsler kabus olmaktan çıkacak ve bu harika uygulama sayesinde, ekrana gelen uyarı ile cihazınız 7/24 koruma altında olacak.

Güvenli bir şekilde internette dolaşmanız için, tasarlanmış olan bu uygulamayla cep telefonunuzu gönlünüzce endişe duymadan, kullanmanın keyfine varın. Turbo Cleaner varsa, sorun yok demektir. Cep telefonunuzu tehdit eden her türlü yazılımdan arındırır ve koruma sağlar. Bu uygulamayı hemen cep telefonunuza indirip, cihazınızı temizleyin ve güvenli bir şekilde ilk gün ki performansla kullanmanın keyfini doyasıya yaşayın.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.