Türk Yapımcı Ürünü Popüler Android Oyun Traffic Racer

Traffic Racer Türk Mobil Oyun Geliştirici Soner Kara tarafından geliştirilen ve Google Play Store içerisinde yer alan en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Google Play üzerine toplam 4.291.17 indirilmesi bulunmaktadır.

Oyunun sade ve göz yormayan içerikleri sayesinde oyunculara tamamiyla gerçek sürüş hissini yaşatmaktadır. Oyuna başlarken başlangıçta Murat 124 ile başlıyorsunuz. Ve oyun başlangıç parası olarak size 2.500TL para veriliyor. Aracınızı seçip ilerlediğiniz zaman karşınıza beş farklı sürüş modu çıkıyor. Bunlar; Sonsuz, Çift Yön, Zamana Karşı, Polis Takibi ve Serbest Sürüş sürüş modu. Bu sürüş modlarının tamamını açmanız için para biriktirerek satın almanız gerekmektedir.

traffic racer araba yarisi logo

Sürüş modumuzu seçtikten sonra oyun başlayacaktır. Oyunun ilk başlangıcında size eğitim modu olan kısa bir anlatım sunulacaktır. Bu anlatım yönergelerini tamamladıktan sonra oyun sizi tamamiyla şoförlüğünüzle baş başa bırakacaktır. Oyun içerisinde 35 farklı araç seçeneği bulunmaktadır. Para kazandıkça yeni araçlar satın alabilir ya da var olan araçlarınıza geliştirmeler yapabilirsiniz.

Yeni gelen polis arabası sayesinde, polis modunu aktif edebilmek artık mümkün. Polis modunu aktif edebilmek için öncelikle 500.000TL vererek polis arabasını almanız gerekmektedir. Polis görevleri, trafik içerisinde hız yapan arabalara çarparak onları durdurmanızı sağlar. Her durdurduğunuz araç için belirli bir miktarda para alarak, oyunda farklı bir deneyim yaşama hissine sahip olursunuz. Traffic Racer oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Traffic Racer Android Araba Yarışı Oyunu
Araba Yarışı Oyunu (Android)

Türk Yapımcı Ürünü Popüler Android Oyun Traffic Racer İçin Yorum Yap