Turkcell Hesabım

Son Sürüm (iOS)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

iOS kullanıcıları için Turkcell Hesabım uygulaması

iOS işletim sistemli akıllı cep telefonları ve tabletler aracılığı ile Turkcell hesabınızı yönetmek sizin elinizde olsun istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasıyla, tanışmanız yeterli. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş resmi uygulaması olan bu platformda, fatura ve paket tarifeleri ile ilgili bilgileri dilediğiniz anda sorgulayabilirsiniz.

Yapılan kampanya ve avantajlardan haberdar olup, ekonomik açıdan da çok daha uygun olan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak faturalı ya da hazır kart hatlarınızı kullanma sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz.

Geçmiş dönem veya şimdiki aya ait faturanızı görebilir ve ödemenizi birkaç adımda gerçekleştirerek, konforlu kullanım şansını elde edebilirsiniz.

iOS işletim sistemini kullanan Turkcell kullanıcıları için hesap yönetme uygulaması

Turkcell Hesabım Özellikleri

 • TL yükleme
 • Fatura bilgisi
 • Ödeme
 • İnternet paketi
 • Nar kampanyası
 • Satın alma işlemleri
 • Servis ve kampanya bilgileri
 • 3G uygulaması

Turkcell Hesabım uygulamasına ait özel hazırlanmış olan widget ile, tarife ve kampanyalardan kalan kullanımlarınızı istediğiniz an, cihazınızın ekranından rahatlıkla takip ederek hiç bir fırsatı kaçırmamış olacaksınız. GSM numaranız ve Turkcell filtreniz sayesinde uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile, kullanma şansına sahipsiniz.

Tüm bu avantajlarından kolayca yararlanıp kampanyaları takip etmek yerine anında bilgi sahibi olup faydalanmak için, bu şahane Turkcell hizmetini iOS Mobil İşlem fırsatını kaçırmayın. Hayata bağlanmanın en keyifli ve konforlu yöntemi Turkcell ile, şans hep sizden yana olsun.

Yükleyin ve hattınızı güvenilir bir şekilde 7 gün 24 saat kontrol altına alın.

Turkcell Hesabım” İçin 4 Cevap

 1. umut asil sayan

  Turkcell ile alakali tüm avantajlı kampanyalardan Turkcell Hesabim sayesinde haberdar oluyorum. Çok ödeyip az konuşmak yerine az ödeyip çok konusmamin anahtari burada gizli.

 2. Hesabımdaki tüm detayları görebiliyorum. Ben bunu türkcelle geçerken sormuştum görevliye. Kotayı aşarsam ne olur diye. Kotayı aşmamak için bu uygulamayı yüleyip takip etmemi tavsiye etmişti. O nedenle kullanıyorum

Turkcell Hesabım İçin Yorum Yap