Ücretsiz Okey Plus Oyunu Nasıl Oynanır Nereden İndirilir?

Okey oyununu kendi kendinize bilgisayardan oynamak sıkıcı olabilir. Bu nedenle online olarak diğer insanlarla oynamak isteyebilirsiniz. Okey oyununu Facebook ile oynamak için aşağıdaki verdiğimiz oyunu yükleyebilirsiniz.

Verdiğimiz linkteki oyunun adı Okey Plus’tır. Linke tıkladığınızda karşınıza bir onay ekranı gelecek. Bu onay ekranını kabul ettikten sonra Facebook hesabınızla okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Onay kutularını kabul ettikten sonra oyun ekranı açılacaktır ve orada arkadaşlarınız oynadıysa onların puanlarını görebilirsiniz. Çeşitli puan kazanma yöntemleri olan bu oyunda kolaylıkla başlayabilirsiniz. Oyunun kılavuzu sizi yönlendirecektir.

okey plus android oyun

Oyuna başlamak için kendinize bir masa seçmeniz ve masanın dolması bekleniyor. Sonrasında masanın sahibi oyunu başlatır ve oynamaya başlarsınız. Masadaki diğer kişilerin profillerini, puanlarını görebilirsiniz. Ayrıca alttaki chat bölümünden masadaki diğer kişilerle sohbet edebilirsiniz. Oyun sırasında taş size geldiğinde belirli bir süre bekleyebilirsiniz bu süre içinde elinizdeki fazla taşı atmalısınız ve oyunu devam ettirmelisiniz. Aksi tekdirde ceza alırsınız.

Ayrıca sohbetlerinizde seviyeli olmayı ve insanlara saygılı davranmayı unutmayın. Şikayetler doğrultusunda masadan atılma ve ceza alma durumları oluşabilir.

[indir id=”1892″]

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.