VakıfBank Mobil Bankacılık

İnternetin banka müşterilerine sunduğu konforun adı olan Mobil Bankacılık uygulaması, şimdi VakıfBank tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

VakıfBank Mobil Bankacılık yardımıyla, internet bağlantısı ve Android cihazınızla bankaya gidip, sıranın size gelmesini beklemeden evinizde ya da ofisinizde tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tek şifre ile hızlı ve güvenilir bankacılık hizmeti sunan uygulama;

  • Konum izni
  • Telefon izni
  • Ağ bağlantı ve Wifi bağlantı izni
  • Google servislerine erişim izni
  • Fotoğraf ve medya içerikleri izni
  • SMS okuma izni
  • Kimlik izni

VakıfBank Mobil Bankacılık ekran resimler

Yukarıda yazılı olan kuralları esas alarak müşterilerine teminatı sunan VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ile, en yakın ATM bildirimi, Cep imza bildirimi veya bulunduğunuz konuma en yakın Banka şubesi bildirimi gibi gerekli ve güvenilir olan tüm bilgilere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Cihazınıza yükledikten sonra Hesaplar-Para gönderme-Kartlar-Yatırım-Ödemeler ve Güvenlik kategorilerinden yapmak istediğiniz işleme uygun olanı seçip, hızlı ve konforlu bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

Güvenlik kurallarının yeni bir tarzı olan Cep İmza yöntemi ile, mobil bankacılık işlemlerinizde onay gerektiren durumlarda sistemle kayıtlı olan, cep telefonunuza numaranıza gelecek olan mesajla onayınız teyit edilmektedir.

Bu harika uygulamayı kullanarak ; Hesap bakiyesi, Ekstre bilgisi, Yatırım, Para transferi, Ödeme ve Kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Android cihazlarını mini bir banka şubesine dönüştüren Mobil Bankacılık uygulamalarıyla, sıkıcı kalabalıklardan kurtulup bulunduğunuz yerden dışarı çıkmadan tüm bankacılık işlemlerinizi yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.