VivaVideo: Video Düzenleme ve Çekme Uygulaması

VivaVideo, çok iddialı kendine güvenen uygulama alanında bugüne kadar, kullanılan en iyi video editörü ve video kamera uygulaması olduğunu üzerine basarcasına vurguluyor. Dünya üzerinde 100 milyonu aşkın kullanıcıya sahip, olan uygulamanın indirme sayısına göre oluşan listede, zirveyi birçok kez görmüş bir programdır.

70′ den fazla ülkede indirilen video uygulaması kategorisinde 1. olan, VivaVideo gerçekten de harika bir video düzenleme uygulamasıdır. Kayıt ettiğiniz videolar ile, hatıralarınızı bir hikaye tadında paylaşabilirsiniz.

Video kamera lensleri, kolaj, basit, efekt, özçekim, komik ve müzik klibi gibi, kayıt seçeneklerine sahip olan, video düzenleyici uygulama ile Vine ve İnstagram hesaplarınız için, birbirinden ilginç videolar kaydedin.

Harika slayt gösterisi kolaj özelliği ile klipleri, bir hikaye de birleştirebilirsiniz. Uzman düzenleyiciler, oluşturmak istediğiniz klipleri, ister kırpın ister birleştirin ve ön izleme ile anında izleyin. Tüm bunlar, uygulamadaki güçlü video editörü sayesinde oluyor.

Filtreler, animasyon çıkartmalar, renkli ve farklı temalar ve 200′ den fazla efekt ile kullanıcıları adeta cezbediyor. Sosyal medya hesaplarınızda, arkadaşlarınıza harika bir video gösterisi yapmak için,ücretsiz olarak VivaVideo uygulamasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli Not: VivaVideo uygulaması ile maksimum 5 dakikalık videolarınızı dışarı aktarabilirsiniz. Sınırsız video uzunluklarını dışarı aktarmak için PRO versiyonuna geçmeniz gerekmektedir.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.