Vodafone Yanımda

Vodafone yanımda Android uygulaması ile Vodafone hattınıza aile işlemleri yapabilirsiniz

Teknolojinin önlenemez ilerleyişi karşısında hep daha da iyisini isteyen ve beklentilerini yüksek tutan, kullanıcıların telefon şirketlerinden de hayal ettikleri her şeye imkan sağlayan, yenilikler kapsamındaki kampanyaların lideri, Vodafone Yanımda yine kendinden bekleneni yaptı!

Klasikleşmiş Vodafone kalitesi ve güvencesi kapsamındaki Uygulamalardan en yenisi, Vodafone Yanımda Android ile, Vodafone hizmetleri her an, her yerde hizmetinizde! Bu harika mobil uygulamasını, hiçbir ücret ödemeden, indirin ve bu harika ve bir o kadar da anlaşılması, uygulanması kolay fırsatları kaçırmayın!

Vodafone Yanımda ile Size özel fırsatları artık kaçırmanız mümkün değil!

Hattınızla alakalı birçok işlemi, ücretsiz olarak yapmanıza olanak tanıyan uygulama ile, kendi kendinize yönlendireceğiniz bir internet ve telefon servisiniz var artık! Zamanını siz belirleyin, illaki çağrı merkezlerini aramanız  ya da yetkili bayilere gitmeniz şart değil, Android uygulamasıyla her şey çok daha çabuk ve keyfinize göre olacak!

Faturanızın tutarını ve yaptığınız aramalar, mesajlar, kullandığınız diğer tüm uygulamalar detaylı olarak, paketinizle alakalı kullanım bilgilerinizi öğrenebilir, faturanızı ödeyebilir, paketinizin limiti sona erdiğinde ek paket satın alabilir, memnun kalmadığınız ya da çok daha uygun olduğunu düşündüğünüz başka tarifeye geçiş yapabilir yani, tarifenizi değiştirebilirsiniz.

Bundan önce Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramanız gereken dönemler sona erdi

Vodafone Yanımda Android uygulamasıyla artık, her şeyi kendiniz yapın! Yurtdışı aramalarını açtırmak veya 3G ayarlarınız ile ilgili tüm ayarlarınızı, oturduğunuz yerden bizzat kendiniz yapabilirsiniz. Uygulamayı indirin, uygulamanın içerisinde yer alan, Numaralarım menüsüne daha sonradan da giriş yapmak istediğiniz, telefon numaralarını girin ve mesaj bölümünden, S yazarak 7000′ e ücretsiz mesaj gönderin.

Şifrenizi alın ve yetkinin sizin ellerinizde olduğu, keyifli bir uygulamanın konforunu sizde yaşayın. Cebinizdeki Vodafone servisi ile, internet üzerinden hattınıza ve tarifenizi en uygun kampanyalardan anında haberdar olun, acaba oldu mu? Sorularınla uğraşmak yerine, neyi ne zaman yaptığınızı bilerek, emin olarak bir hattı kullanmanın rahatlığını doyasıya yaşamak, herkesin hakkı!

Vodafone yanınızda olduğunuz müddetçe asla mağdur duruma düşmez, çaresiz kalmazsınız! Neye ihtiyaç duyarsanız Vodafone, her zaman yanınızda ve takviye hizmet sunmaya devam ediyor. Bugün, yarın ve her zaman Vodafone Yanımda diyebileceksiniz!

Vodafone Yanımda Ekran Görüntüleri

Vodafone Yanımda

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Vodafone hatlarını kullanan android telefonlar için tüm işlemleri yapabileceğiniz uygulama

Vodafone Yanımda indir
User Rating: 3.3 ( 1 votes)

Benzer İçerikler

1 thought on “Vodafone Yanımda”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.