WeChat

Son Sürüm (iOS)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 108 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 76

iOS cihazlar için sesli ve görüntülü sohbet uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 5,00
Loading...

İletişimin yeni popüler uygulamalarından biri olan ve 700’ün üzerindeki kullanıcı sayısıyla ilgi çeken Wechat iOS uygulaması ile mesajlaşıp, görüntülü arama yapabilirsiniz. Grup mesajlaşmasının haricinde 9 kişiyle bile aynı anda, görüntülü  grup araması yapabilirsiniz.

Multimedya mesajlarınızla resim, videove sesli mesaj gönderebilirsiniz.

Ekstra ücret ödemeden, internet paketinizle bağlantı kurarak arama yapıp, görüntülü görüşmenize olanak sağlayan uygulamayla, sevdiklerinizle bağlarınızı hiç koparmayın. Kullanımı oldukça kolay olan Wechat uygulaması, kullanıcılarına hareketli çıkartmalar ve eğlenceli çizgi film karakterleri ile hislerini ifade etme imkanı sağlıyor. Salla ve Yakındaki Kişiler seçenekleriyle yeni arkadaşlar ile tanışıp, belki yıllarca sürecek dostlukların ilk adımını atın.

Konum atıp nerede olduğunuzu arkadaşlarınıza bildirin ve kalan eğlenceye ya da sohbete, o mekanda devam edin. Dil Desteği sağlayan ve 20 ayrı dilde çeviri yapan uygulamayla, fotoğraf akışıyla en özel anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini çıkarın.

Sürüm yenilikleri ve Güncelleme özellikleriyle iletişimin insanlar arasındaki gücünü, kullanıcılarına ücretsiz sunmanın uygulama, mesafeleri minimuma indiriyor. Aile bireyleri, akraba, arkadaş, dost, kanka ya da hiç tanımadığınız Wechat kullanıcıları, size bu uygulama sayesinde çok yakınınızda.

Eski dostlukların bağlarını güçlendiren, yeni dostluklara zemin hazırlayan uygulama, uzaklara meydan okumak için her türlü donanıma sahiptir. Sizde Wechat iOS ile, iletişim kurmanın ayrıcalığını cep telefonu faturanızdaki düşüşle doyasıya yaşayın.

WeChat İçin Yorum Yap