WeChat

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 238

Ücretsiz görüntülü sohbet, sesli sohbet ve mesajlaşma uygulaması

Ülke sınırlaması olmadan, sevdiklerinize kuralsız, koşulsuz ulaşmanın en güzel yolu WeChat. WeChag Tencent sunumuyla, ücretsiz olarak hizmet sizleri bekliyor.

20 ayrı dilde kullanıma uygun olan, hem mesajlaşma hemde sesli ve görüntülü arama özelliklerine sahip, harika bir uygulama. Aynı anda 500 kişi ile grup halinde sohbet imkânı sunan, video ya da resimlerinizi rahatça paylaşabileceğiniz bir platform.

Hızla yükselen, günden güne yepyeni sürümlerle kullanıcılara sürprizler sunan, teknolojinin iletişim konusunda tek yapamadığı “ışınlanma” kaldı!

Sadece soluğunu hissedemediğiniz, geri kalan hem kendini görme, canlı canlı da konuşma imkânı ile sevdikleriniz hep en yakınınızda. Birbirinden farklı etiketler ile duygularınızı ifade etme şansı ve size özel resim akışında hatıralarınızı paylaşın.

TRUST sertifikasına sahip tek mesajlaşma programı olan WeChat, konuşma ve yazışmalarınızı güvence altında tutuyor. Gençlerin en sevdiği yanı ise, salla ve radar özellikleri ile en yakınında bulunan WeChat kullanıcıları ile iletişime geçebilme fırsatı ve eğlenceli, tiryakilik yaratan oyunlarla rakiplerinizle mücadele edebilme olanağı sunmasıdır.

Bu harika programın sizlere sunduğu hizmetler bu kadarlada sınırlı değil elbet!

Resmi hesaplar, grup telsizi, farklı duvar kağıdı ve masaüstü uygulama gibi, içeriklere de sahip olan, ve geniş uygulama yelpazesi altında haberleşmenin en keyifli yanını size bırakan, müthiş bir program yani WeChat ile, tanışmak için sizleri online alışverişin en uygun yoluna, paranın “P” sini anmadan, kısaca maddi karşılık beklenmeyen uygulamaya bekliyoruz.

WeChat Hakkında Yazılar

WeChat İçin Yorum Yap