Wolkswagen Golf 7’nin Lansmanı 10 Kasım’da

Ülkemizde olduğu kadar dünyada da gıpta ile anılan markalardan olan Wolkswagen’in 7. Nesil Golf modelinin rafa kaldırılmadan önce elden geçiren Alman devi, modelin son halini tanıtmak için Golf severlerin heyecanını bir kez daha arttırarak 10 Kasım’da yapacakları lansman etkinliğini canlı olarak yayınlayacaklarını duyurdular.

Candy Crush Jelly Saga Android Şeker Patlatma Oyunu
King firmasının yeni eğlenceli şeker patlatma oyunu.

2012 yılında üretimine başladıkları model olan Golf’ün 2016’ın 10 Kasım tarihinde yenilenen yüzüyle pazarda yer alması duyurulacak. Alman devi Wolkswagen için önemli bir model olan Golf araç teknolojilerinde pek çok yeniliklere yer verdiğini sızıntılarla ortaya koyuldu.

Hitman: Sniper İndir - Profesyonel Nişancılık Oyunu
Profesyonel keskin nişancılık ve suikast oyunu uygulaması

Golf R Touch konseptinde el hareketleri ile similasyonun öne çıkarıldığı, ses ayarı, ısı ayarı ve sunroof gibi donanımları kontrol etmek mümkün hale getirilecek. Yeni Golf modeli ile beraber geleneksel düğme sayısı büyük oranda azalmış olacak. El hareketleri ile kontrol edilmesi mümkün olmayan fonsiyonel işlemlerin yerine de dokunmatik ekran kullanımı sunulacak.

golf7
Dış görünümde de beklendiği üzere değişikliklerin olacağı yeni Golf modelinde ön ile arka aydınlatma da ve ince dokunuşlar ile elden geçirilen tamponlar bulunurken, yeni jant modellerinde stil değişikliği ve makyaj süslemeleri yer alabilir. Motor üzerinde büyük değişiklikler söz konusu olmasa da 1.4 motorlar üzerinde geliştirilen, 1.5 motorların hacimde yeni bir benzinli motorun yanında bir de ek olarak 1.6 TDI motordan esinlenerek geliştirilen 1.5 yeni bir dizel motorda seçeneklere eklenmiş olacak.

Sabırsızlıkla beklenen 2017 model makyajlı Golf 7’nin lansmanını 10 Kasım’da Youtube üzerinden canlı yayınla Wolkswagen yapacak.

Slither.io - Android İçin Online Yılan Oyunu
Online olarak diğer insanlara karşı oynanabilecek bir yılan oyunudur.

Wolkswagen Golf 7’nin Lansmanı 10 Kasım’da İçin Yorum Yap