Work Chat

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 50 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 21

Şirketler için chat uygulaması. Workplace uygulaması ile birlikte kullanılmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Facebook’tan Workplace ile eş değer bir uygulama olan ve belirli şirketlerin kullandığı uygulama Work Chat ile, tanışan bir üst seviyeyi garantiliyor. Şirket içi en iyi analizi yapmanıza olanak sağlayan ve çalışanlar arasındaki iletişimi en üst düzeyde tutan uygulamayla, başarı kaçınılmaz oluyor. Tüm personelin birbiriyle hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayan bu platformla, şirketinizin başarı çizelgesi en yukarıda sabitlenecek.

Alınması gereken kararları uzun süren sıkıcı toplantılara gerek kalmadan, dilediğiniz an ister toplu görüşmeler yaparak, isterseniz de karar verme yetkisindeki sıralamaya göre birebir görüşerek yapın ve zamanınızı avantajlı kullanmanın keyfini yaşayın.

Uygulama düzenini size bırakan, bildirimleri dilediğiniz zamanda takip etmenize imkan tanıyan, kontrol sunan uygulama ile iş hayatınıza renk katın. Ekip ruhuna hayat katan bu harika yöntemle başarısızlık tarih oluyor. Faaliyete geçmeden önemli hiç bir aşamayı gözden kaçırma riskini sıfırlamak istiyorsanız, Facebook’un sunduğu iş arkadaşlarınızla sohbet etme imkanı yaratan Work Chat ayrıcalığını sizde yaşayın. Şirket başarısı her zaman iyi bir ekip gücüyle olur ve ekip üyeleri arasında iletişim ne kadar kusursuz olursa, planlanmış tüm projelerin hayata geçişi de bir o kadar mükemmel olur. İletişimi yalnızca iş yeriyle sınırlandırmayan ister mesaj ister ücretsiz arama seçenekleriyle, çalışanlar arasında istenilen anda gerçekleştiren uygulamayla tanışan belirli şirketler, başarılarının sırrını paylaşmakta haklılar.

android için workchat uygulaması

Özel olmanın ve başarıyı garantilemenin konforunu yaşamak isteyen şirketleri, bu şahane uygulamayla tanışmaya bekliyoruz. Başarı hiç bir zaman tesadüf değildir ve zor olanda, o başarıyı uzun yıllar sürdürmektir. Bunun için en güçlü kadroya ve zinciri oluşturan halkaları doğru sıralamaya niyetiniz varsa, sitemizden Work Chat’i hemen indirin ve yükselmenin tadını çıkarın.

Work Chat” İçin Bir Cevap

  1. Asrin yüzü

    Şirket içi başarıyı sağlamanın en güvenilir ve en kolay yolu.Şirket personelini birbirleriyle iletişime yönlendiren workchat ile başarı her zaman kaçınılmaz oluyor

Work Chat İçin Yorum Yap