Workplace by Facebook

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 50 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23

İş arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza imkan sağlayan Android uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Çalışma hayatınızı kolaylaştıran Workplace by Facebook uygulamasıyla, iş arkadaşlarınız ile bağlantıya geçip fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Belirli şirketlerin kullanabildiği bu yöntemle başarı çizelgenizi, hep yukarılara kilitleyebilirsiniz. Bir işletmenin en iyiler arasında yer alabilmesi için işletme içi iletişimin, kusursuz olması gerekir.

Personel sorumluluğu en aşağıdan en yukarıya doğru ne kadar sorunsuz aktarılırsa, sonuç bununla sabit orantılı olarak her daim başarıyı getirir. Alınacak kararlar doğrultusunda yapılması gerekenler adım adım planlayıp, fikir aşamasından eyleme dönüşür ise ve bu zinciri oluşturan parçalar iletişim sayesinde doğru yerlerine konmuşsa, şirket içindeki düzenle şirket adını en tepeye çıkararak, başarının süresini uzun yıllar tescillendirir.

Workplace-by-Facebook-android-uygulaması

Facebook kişisel hesabınızdan tamamen ayrı olan bu hesap, iş arkadaşlarınız ile ortak karar almanızı sağlar. Şirket çalışanları arasında bağlantı kurulmasını sağlayan Workplace by Facebook ile, şirket içi takip yapıp, güncellemeler alabilirsiniz. Facebook uygulaması tarafından sunulan bu harika uygulama ile, grup kurun veya gruplara üye olun. Her departmanla ayrı ayrı görüşülüp ilgili kararları, diğer alanlara aktarıp ortak payda da buluşmayı alışkanlık ya da kaide olmaktan çıkaran bu uygulamayla, her şey çok daha pratik ve daha güvenli.

Şirketiniz için en iyisini isteyen kullanıcılardan iseniz, zamanı avantaja dönüştürmek için Workplace by Facebook’u cihazına hemen yükleyin ve güncellemeleri paylaşmak için, başka çarelere başvurmak zorunda kalmayın. Şirket içi bağlantı kurup, başarı şansını yükselten uygulamayla tanışın ve bu ayrıcalığınızı avantaja dönüştürün.

Workplace by Facebook İçin Yorum Yap