Yüz Değiştirici 2

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 27 MB
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 424

Android için yüz değiştirme uygulaması.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Yüz değiştirme aplikasyonlarını öncelikli olarak , iPhone’da görmüştük akabinde global Dünya’da son hitlerle yükselişe geçen ve kullanıcıların nezdinde popüleritesi olan son zamanlarda MSQRD olarak ismini iOS’da çok sık duyduğumuz bir uygulama bize pekte yabancı gelmemektedir.

Bu kadar hit olan bir uygulama için , Android kullanıcıları da uzun süredir bu uygulamanın akıbetini merak edip, kullanıcı ile buluşacağı günü bekliyorlardı. MSQRD ekibi yakın bir zaman önce Facebook sayfasından Android ile ilgili çalışmalar yürüttüğünü belirttikten az bir zaman sonra nihayet Android uygulamasını yayınladı.

Yüz değiştirici 2 uygulaması ile herşeyi yeniden tasarlayın

İlk sürümüne göre bir çok iyilşetirme seçeneği mevcut bulunan yepyeni bir sürüm kullanıcıyla buluştu.

Yüz Değiştirici Uygulaması Özelliklerinde;

 • Daha komik tasarımlar için, değiştirin; Hepimizin aşina olduğu korkunç yara izlerini , Komik yüz ifadelerini ve çılgınca tasarlanmış tüm yüz kreasyonlarını buradan yapabilirsiniz.
 • Yüzünüzü otomatikmen değiştirin; İstediğiniz herhangi bir hal alabilirsiniz. İster zayıf , ister şişman isterseniz de efektif olmayan birçok şekil sayesinde eğlenebilirsiniz.
 • Anı kaydedin ve değişimi izleyin; Uygulama,kullanım esnasında resmin ilk hali ile son hali arasındaki adımları gösterecek bir video oluşturur. Videonuzu , video paylaşımı desekleyen tüm aplikasyonlarda paylaşabilme yeteneğine de sahipsiniz.
 • Kişiye özel çıkartmalarınızı kullanın ve kendinizi değiştirin; Kendinizi nerede görmek isterseniz orada bulun ve yerleştirin,bunun için uygulama size  600’den fazla çıkartma sunmaktadır..

Yüz Değiştirme 2 ile tıpkı Snapchat’in lensleri gibi animasyonlu efektleri fotoğraflarınıza gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Yüz Değiştirme 2 sayesinde fotoğraflarınızda yüzünüze çeşitli yaşlandırma efektleri, komik ünlü yüzleri ve makyaj aplikasyonlarını uygulayabilirsiniz. Bu uygulama, kişinin yüzünü çok başarılı bir yöntemle algılarken, eğlenceli fotoğraflarınız için ünlülerin ve hayvanların yüzlerini kullanmanıza ve değişimi görmenize olanak sağlıyor.

Bu uygulamaya ulaşmak ve arkadaşlarınızın yüzlerini eğip bükerken dolu dolu kahkahalar atma garantisi verdiğimiz aynı zamanda bu değişimleri videolarla paylaşma olanağı da sunduğumuz uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Uygulama hem eğlenceli hem kullanımı kolay hemde öğrenmesi ve paylaşılması kolay.

Yüz Değiştirme 2 Video Tanıtımı

 

Yüz Değiştirici 2 İçin Yorum Yap