ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 345

Duvar kağıdı ve zil seslerini değiştirebileceğiniz android uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Zedge duvar kağıdı ve zil sesi uygulaması, 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen, Google Play Store verilerine göre, 3.403.148 kişinin 5 üzerinden 4.6 verdiği puanla da adından söz ettiren kişiselleştirme programı, Zedge Ringtones & Wallpapers fark yaratmak isteyen herkesin uygulama listesinde yerini garantiliyor. Hiçbir ücret ödemeden, kolayca indirebileceğiniz Zedge ile oyunlar, App simgeler, duvar kağıtları ve arandığınız anda zevkle dinleyeceğiniz zil sesi seçenekleri ile diğer telefonlarla aranızda stil farkı yaratın.

Geniş arşivi sayesinde, Android cihazların olmazsa olmazlarından, vazgeçilmezlerden olan süper bir uygulama. Farklı oyun kanallarıyla, sıkıldığınız diğer oyunlara elveda demenin vakti geldi! Üstelik tüm oyunlarınızı bir yerde toplayan Widget ile çok daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. My Favorites bölümünden favori uygulamalarınıza, Notifications bölümünden bildirim seslerine, Live Wallpapers bölümünden canlı duvar kağıtlarına, Ringtones bölümünden de zil seslerine, bakabileceğiniz Zedge ile dilediğiniz kategoride arama yapabilirsiniz.

2013 senesinde en iyi 50 uygulama sıralamasında yer alıp, kalitesini ispatlamıştır.

HD duvar kağıtları ile optimize edebilme sanşını yakalayacağınız bu mükemmel uygulama, Google Play Store indirme mağazasında, hak ettiğiniz yüksek standartlardaki hizmeti sunmaya hazır. Hiç vakit kaybetmeden fark yaratmak ve cep telefonu ekranınıza hareket katmak için Zedge ile tanışın.

Teknolojinin geldiği şuan ki herşeyi makul hale getirebilme, tek uygulama altında geniş kullanım alanı oluşturma olanakları, Android işletim sistemindeki durdurulamaz hızdaki ilerleyiş ve yeni sürümler ile çok daha verimli olan programlardan oluşan kocaman bir teknolojik okyanusta yer almaya çalışmak gerçekten de zaman zaman üreticilerin beyinlerini zorluyor.

Başarınının kolay elde edilemez oluşu da belki de bu yüzdendir. Kalabalıkta var olmak, zoru başarmak ise zirve ter kokuyor olmalı !

ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers” İçin Bir Cevap

ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers İçin Yorum Yap