Zombie Catchers

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 75 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 161

Eğlenceli şekilde zombi yakalayıp vurabileceğiniz aksiyon oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Her yeri zombiler bastı, bu zombi istilasına dur diyebilecek bir kahramana ihtiyaç duyulan, dünyayı zombilerden arındırmak istemez misin? Eğer cevabın evet ise, hiç durma hemen ücretsiz olarak Zombie Catchers oyununu indir. Yeşil renkli kahraman uçan bir aracın üzerinde elinde fırlayan oku ile, zombileri vurup, yakalamak istiyor ve isabetli her atışta para ve puan kazanıyor.

Zombie Catchers Hikayesi

Çok farklı bir aksiyon oyunu, çok renkli bir macera ile birleşmiş, içindeki karakterlerde bir o kadar değişik bu platformda. Bud ve A.J.isimli galaksiler arası iş adamları, zombilerle dolu bir gezegende bir mağaza açmaya karar verir.

Amaçları sadece mağaza açmak değil elbette ki! Gezegeni istila etmiş zombileri yakalayarak, çok daha güvenilir bir ortam yaratmak ve bu arada da para kazanabilmek. Bu oyun bu konuda, gerçekten de diğer oyunlardan biraz farklı ve eğlenceli, boş zamanlarınız da keyifli bir oyun oynamak ve zamanınızı daha da renklendirmek için Zombie Catchers tam size göre!

Zombie Catchers Nasıl Oynanır?

Daha olgun zombileri yakalayarak gizemli yeraltı inceleme laboratuvarına götürüp, daha fazla kazanç elde etmek için, cephaneliği kullanmalısın. 12 yaş sınırının bulunduğu bu eşsiz macerada, gezegenler arası bir ticaret imparatorluğu kur, yepyeni yerler keşfedip, kendi yeraltı laboratuvarının bütün yönetimi sende olsun.

Dünya üzerindeki tüm zombileri yakala, incele ve kazancına biraz daha kazanç kat ve sermayeni yükselt!

Two Men and a Dog sunumuyla Google Play Store kullanıcılarının tanıştığı ve birbirinden farklı, acayip yaratıklar olan zombi kuşatmasına karşı, vereceğiniz mücadelenin sonunda kazanıp, gülen taraf siz olun!

Tahta fıçıların içinde, istiridye kabuklarının arkasında, her yerdeler ve sizden kaçmaları gerektiğini biliyorlar.

Aman dikkat! Bazen onlarda size bir şeyler fırlatabiliyorlar. Mor kablolu özel silahınız siz zombileri hedef alıp vurdukça, kablosu sayesinde yine size geri dönüyor. Siz vurun onlar eğlenceli bir şekilde, çılgınca kaçışsın. Zombilerin o ürkütücü hallerine hiç benzemeyen, çok daha sevimli yaratıkları yakalamak çok keyifli.

Sizde vakit kaybetmeden Zombie Catchers isimli aksiyona ortak olun ve zombileri yakalayıp, laboratuvarda inceleyip, gezegen imparatorluğunu kurup, zengin bir kahraman olun!

Zombie Catchers Tanıtım videosu

Zombie Catchers” İçin 3 Cevap

Zombie Catchers İçin Yorum Yap