Sosyal

Turkcell Bip Messenger Android Uygulama

Turkcell kullanıcılarına özel tam teşekküllü bir mesajlaşma ve sohbet uygulaması

Turkcell’in yeni ve gözde uygulaması Bip Messenger Whatsapp benzeri tarzı ve ücretsiz olması ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. İnternet’in kullanıcılarına sunduğu sınırsız hizmet ağı gün geçtikçe genişleyip, tek bir uygulamada birkaç özellik barındıran programlar tercih edilmektedir. Evde, ofiste, okulda ya da toplu taşıma araçlarında hemen hemen her yerde hayatımızın içinde var olan internet, yaşamı kolaylaştıran pratik çözümler üretmeye devam ediyor.

İletişim kurmanın en kısa yollarından biri olan internet ağı üzerinden mesajlaşma programlarına bir yenisi daha eklendi. WhatsApp benzeri uygulama Bip, Turkcell tarafından 2013 senesinde yayınlandı ve mart 2014’te Yiğit Özgür tarafından, tasarlanan eğlenceli çıkartmalar ile güncellenip, baştan aşağı yenilendi.

  • Anlık mesajlaşma, hem sesli hemde görüntülü konuşma fırsatı sunan program gerçekten harika bir seçim.
  • Video, resim, mesaj veya ses kayıtlarınızı eğlenceli ve keyifli içeriklerle süsleyip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Türk usulü birçok çıkartma ve caps, sohbetlerinizi çok daha renkli ve görkemli hale getirecek!
  • En güzel ve farklı özelliğinden biri de arkadaşınızla mesajlaşırken belirlediğiniz sürenin sonunda mesajınızın ekrandan silinip gitmesi.
  • Fotoğraflarınızı kendi caps’ lerinizle bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz.
  • Bip’ den haberi olmayan veya kullanmayan arkadaşlarınıza da Bip’ in içerisinden mesaj gönderebilirsiniz.

Üstelik birden fazla arkadaşlarınız ile aynı anda mesajlaşma olanağı sunan Bip messenger iş hayatı ya da özel hayatınızda size mükemmel fırsatlar yaratıyor.

Sesini duyup görerek iletişim kurmak ve bunu ek ücret ödemeden, internet bağlantısı üzerinden yapabiliyor olmak Bip’in, kullanıcılar arasında gözde olmasının sebeplerinden biri.

Bu tip uygulamalar sayesinde, uzaklar artık o kadar yakın ve gerçeğe benzer bir hal aldı ki, herkes adeta kapı komşumuz kadar yanı başımızda! İster mesajlaş, ister sesli veya görüntülü konuş, video paylaş yahut resim paylaş tüm bunlar için, tek bir program yeter, üstelik eğlenceli ve farklı caps’ ler ve çıkartmalarla, herşey çok daha cazip hale geliyor. Bip Messenger tam size göre, harika bir program.

Bip Örnek Resimler

Bip Messenger İndirme Örnek Videosu

Bip indirmek için aşağıdaki indirme butonunu kullanınız. İndirmeye tıkladığınızda videonun başında gördüğünüz bölüme aktarılacaksınız. Videodaki adımları takip ederek Bip indir vodafone veya diğer hatlarda çalışmaz. Sadece Turkcell kullanıcıları kullanabilmektedir.

BiP Messenger İndir

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olan Android sohbet uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

bip indir
User Rating: 3.46 ( 17 votes)

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu