Müzik ve Ses

Gizmo Müzik – mp3 indir, müzik indir

Gizmo Müzik - Android Müzik Mp3 İndirme Uygulaması

Dinlediğimiz müziklerin sözlerini ezberlemek bazen zor gelir çünkü dinleyerek ezber yapmak hepimizin yapabileceği bir iş değildir. Kimlerinin de görsel hafızasının güçlü olmasından kaynaklı o ritimli güzel sözleri duydukları gibi aynı zaman da görmek isterler bu nedenle dinlediğimiz tüm şarkıları bize yazıya çevirecek iyi bir uygulama gerekir. Artık bu uygulama ihtiyacımızı karşılayacak derecede hayatımıza eklendi.

Müziği okuyup yazıya aktarmaya yarayan; şekillere ve o şekillerin temsil ettikleri şarkıları indirme programı olan Gizmo Müzik uygulamasını indirin. Nota (veya not) kelimesi, bir fikri daha sonra da anımsatmak için işaretler ile bir yere o fikri temsil edecek biçimde yazmayı, aktarmayı; dökmeyi anlatır. Müzik notası da, bir sesi temsil eder mp3 olarak indirebilmek için dize üstündeki şarkı indir alanına yerleştirilen bir işaret ve ya bir kayıttır. Bu kapsamlı mp3 müzik indir programı olan bu program müziklerinizi en iyi şekilde indirip size en güzel en sevdiğiniz müzikleri dinleme imkânı sağlar ve aynı zaman da sevdiğiniz müzikleri sadece dinlemek ile kalmamanız için bu müzik sözlerini tek tek yazıya çevirir, aktarır bu şekilde sevdiğiniz bu güzel müzikleri hem dinlemiş hem de görsel olarak görmüş olursunuz. İstediğiniz zaman aklınıza takılan şarkıların sözlerine ulaşabilir müzik dinlemeyi daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Şarkı Seninle android müzik indirme uygulaması

Bu uygulama da şarkıların indirme kısmı olduğu gibi notaların da indirme kısmı vardır. Bu şekil de duyduğunuz herhangi bir şarkıya istediğiniz an ulaşabilirsiniz bir nota ile. Müzikler artık bir nota uzaklığın da! Eğlencenizi daha çok arttırma vakti…

Not: Müzik seninle uygulaması Android Market üzerinden kaldırıldığı için yeni ismi Şarkı Seninle olarak indirilebilir durumdadır.

Gizmo Müzik İndirme Videosu

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Müziği okuyup yazıya aktarmaya yarayan; şekillere ve o şekillerin temsil ettikleri şarkıları indirme programı olan Müzik Seninle programını indirin. Nota ( veya not ) kelimesi, bir fikri daha sonra da anımsatmak için işaretler ile bir yere o fikri temsil edecek biçimde yazmayı, aktarmayı; dökmeyi anlatır.

şarkı seninle indir
User Rating: 2.83 ( 5 votes)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu