Blog

Viber Mobil Uygulaması ile Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Sohbetler Edebilirsiniz

Gelişen teknolojinin en güzel avantajlarından biri olan, Viber uygulamasıyla, kimin nerede olduğu değil, internetinin olup olmadığı ve online olması önemlidir. 

Kullanıcı sayısı 700 milyonun üzerinde olan, internet aracılığı ile ekstra bir ücret ödemeye gerek kalmadan, yanınızda olmayan sevdikleriniz ile mesajlaşıp, sesli ve görüntülü HD kalitesinde bir arama yaparak, hasret giderebilir, limiti çok mu geçtim, acaba fatura çok mu kabarık gelir diye soru işaretleriyle değil, özgürce konuşmak için bu şahane uygulamayı indirin. Grup oluşturup veya siz bir gruba üye olarak 200 kişilik sohbet imkanı bulursunuz.

Cep telefonunuz kapalıyken bile size gelen arama veya mesajlar, siz cihazınızı açana kadar kaybolmaz ve sinyal gelince, sizde bunlardan haberdar olursunuz. Oyun oynayıp para kazanma konusundaki şansınızı denemeden, şansınızdan emin olmayın.

Özel ve gündelik hayatınıza konfor, keyif, ekonomi ve hız katan uygulamayla iş hayatınızda da kolaylık yaratabilir , ofisteki en iyi mesai arkadaşınız muamelesi yapabilirsiniz.

viber-ekran-görüntüsü

Viber uygulaması ile, dosya ekleyip, sunum ve belgeleri mesaj yoluyla gönderilir, hatta bu uygulamayla;

  • Android wear desteği
  • Windows ve maç işletim sistemleri
  • Güvenlik desteği
  • Telefon rehberiyle entegrasyon
  • Eş zamanlı kullanım desteği

Bunun gibi birçok özelliğe sahip olabilirsiniz. Sizde yalnız kalmaktan, boş boş oturmaktan hoşlanmıyor, insanlarla iletişimi seviyor fakat, kalabalıklardan pek hoşlanıyorsanız, birazda merak eden, nerede, kiminle diyorsanız size harika bir yöntem tavsiye edebiliriz.

Viber haberleşme uygulamasıyla uzaklık hesabı ve fatura derdi olmadan dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Uygulamayı indirin ve arttırılmış güvenlik önlemleri, gizlenen sohbetleri  ile, gündemi takip ettiğini kanıtlıyor.

Haydi şimdi arama sırası sizde, sevdiklerinizi bekletmeyin.

Viber İndir Android

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu