Haberleşme

Viber İndir Android

Kabaca tarifle Viber Dünya'da 7 milyon kişinin, 5 üzerinden 4.3 puan verdiği, Google Play Store'a ait oylamada başarılı bir grafik çizen uygulama, kapalıyken bile gelen bildirimleri size haber ediyor. Viber dünyada oldukça popüler olmasına karşın ülkemizde çok da yaygınlaşmamıştır.

Ücretsiz olduğu halde reklam içermeyen, anlık iletilerinizin en düzgün yolu VİBER ile iletişim çok daha şahane artık. HD kalitesiyle sesli ve görüntülü konuşup, 3G ve Wİ-Fi ile ücret ödemeksizin mesajlaşılabiliyor. Viber indir ve sende özgürce mesajlaş.

Viber, telefon numaranız üzerinden rehberinizde bu uygulamayı kullananları tespit ederek, iletişim hali sağlıyor. Oyun karakterleri, Legcat ve Violet ile oyun oynayabileceğiniz Viber, fotoğraf ve mesajlarınızı sevdiklerinizle paylaşma şansı sunuyor.

Animasyonlu çıkartmalar, zengin bağlantılar ile yeni, zirve zorlayıcı, optimize bir anlık mesajlaşma uygulaması olan Viber, Türkçe, Fransızca, Yunanca, İspanyolca, Romance, Rusça, İbranice, Almanca ve Çince gibi dillere uyarlanmış bir uygulamadır.

Sevdiklerinizle, sizin belirlediğiniz zaman dilimlerinde yazılı veya görsel iletişim imkânı sunan, Viber programını hem cep telefonunuz hemde tabletinizle kullanma hakkına sahipsiniz. Grup halinde iletişim olanağı sunan, Viber güvenlik konusunda gerekli önlemleri almıştır.

Açık olan yazışmaları takip etmenizi sağlayan bu uygulama, faturanızı öderken size büyük destek verip, yükünüzü hafifletmek için, Viber Media Inc. tarafından üretilmiş, internet üzerinden kesintisiz iletişim sunan bir programdır. Benzerlerine oranla çok daha kolay uygulama ile sevdiklerinize daha yakın olabilirsiniz.

Android için Viber indir

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Android cihazlarınızdan kaliteli bir uygulama ile haberleşmek için Viber uygulamasını indirebilirsiniz.

viber indir
User Rating: Be the first one !

Viber İndirme Videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu