MEB E-OKUL VBS

2.1

Veliler için hazırlanmış okul durum kontrol uygulaması

4.38/5, Toplam: 16 kişi

Okul okuyan çocuğu olan velilerin çocuklarının durumlarını kontrol edebilmeleri için geliştirilmiş olan MEB E-OKUL VBS android uygulaması ile çocuklarınızın durumunu an be an kontrol edebilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS tüm velilerin elinin altında bulunması gereken bir uygulamadır. Bu uygulama ile çocuklarınızın ders notlarını, sınav sonuçlarını, kaldığı geçtiği dersleri görebilirsiniz. Ayrıca ders porgramlarını ve devamsızlık bilgilerini de MEB E-OKUL VBS Android uygulama sayesinde görebilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS yüklemek için yukarıdaki indir butonunu kullanabilirsiniz. Ardından google play store üzerindeki uygulamayı güvenle indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

meb e-okul vbs indir

Milli Eğitim Bakanlığının e-okul Uygulaması Ekran Görüntüsü

MEB E-OKUL VBS” İçin 4 Cevap

  1. Oğlum bu uygulamayı pek sevmesede ben velisi olarak çok memnunum.devamsizligi ve aldığı notları takip etmek için çok ideal bir uygulama bütün velilerin kullanması gereken bir gozlemleme yöntemi bir nevi.çocuklarımızın eğitimleri hakkında bilgi sahibi olmamız ve onlara yol göstermemiz açısında çok faydalı bir uygulama.

  2. Kızımın derslerini buradan takip edebiliyorum.Veliler için iyi bir kontrol sistemi olan bu program ile öğrencinin aldığı notları devamsizliklarini sınav tarihlerini kolayca takip edebilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS İçin Yorum Yap