MEB E-OKUL VBS

Milli Eğitim Bakanlığı veli bilgilendirme sistemi Android uygulaması ile öğrencilerin durumlarını anlık kontrol edebilirsiniz.

Okul okuyan çocuğu olan velilerin çocuklarının durumlarını kontrol edebilmeleri için geliştirilmiş olan MEB E-OKUL VBS android uygulaması ile çocuklarınızın durumunu an be an kontrol edebilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS tüm velilerin elinin altında bulunması gereken bir uygulamadır. Bu uygulama ile çocuklarınızın ders notlarını, sınav sonuçlarını, kaldığı geçtiği dersleri görebilirsiniz. Ayrıca ders programlarını ve devamsızlık bilgilerini de MEB E-OKUL VBS Android uygulama sayesinde görebilirsiniz.

MEB E-OKUL VBS yüklemek için yukarıdaki indir butonunu kullanabilirsiniz. Ardından google play store üzerindeki uygulamayı güvenle indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: E-Okul uygulamasının kullanımına son verilmiştir. Şu anda uygulamaya giriş yapılmıyor. Öğrenciler notlarını sadece velilerinden öğrenebilecekler. Bu uygulamanın nedeni tam olarak bilinmese de notların ve öğrencilerin durumlarının sürekli kontrol ve gözlem altında olmasının onları psikolojik olarak etkilemesi olarak tahmin ediliyor.

MEB E-OKUL VBS Ekran Görüntüleri

MEB E-OKUL VBS

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Veliler için hazırlanmış okul durum kontrol uygulaması.

MEB E-OKUL VBS indir
User Rating: 3.55 ( 1 votes)
Etiketler

Benzer İçerikler

5 thoughts on “MEB E-OKUL VBS”

  1. Oğlum bu uygulamayı pek sevmesede ben velisi olarak çok memnunum.devamsizligi ve aldığı notları takip etmek için çok ideal bir uygulama bütün velilerin kullanması gereken bir gozlemleme yöntemi bir nevi.çocuklarımızın eğitimleri hakkında bilgi sahibi olmamız ve onlara yol göstermemiz açısında çok faydalı bir uygulama.

  2. Kızımın derslerini buradan takip edebiliyorum.Veliler için iyi bir kontrol sistemi olan bu program ile öğrencinin aldığı notları devamsizliklarini sınav tarihlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.