Sosyal

TikTok

Google'ın Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletlere TikTok nereden ve nasıl indirilir?

Cep telefonlarında hemen hemen tüm reklamların arasında gördüğümüz TikTok uygulamasını telefonunuza Google Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Android telefon veya tabletinizden Play Store uygulamasını açın. Uygulama açıldığında arama bölümüne TikTok yazın ve karşınıza çıkan ilk uygulamaya tıklayın. Açılan ekranda YÜKLE butonuna dokunun ve yüklemeyi başlatın.

Bundan sonrası otomatik olarak gerçekleşecektir.

Tik Tok Muhteşem Videolar

TikTok ile yapabileceklerinizin sınırını hayal gücünüz belirliyor. Popüler akımların videolarını bir iki tuşla sizde çekmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki videoda çok popüler bir tiktok kullanıcısının videolarının derlemesini görebilirsiniz.

TikTok indir Android

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik
User Rating: 3.12 ( 7 votes)

TikTok İle Video Nasıl Çekilir?

TikTok ile video çekmek için yukarıdaki butondan öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerektiğini yazmamıza gerek yok sanırım. Uygulamayı indirdikten sonra yeni bir hesap oluşturun.

TikTok Hesap Oluşturma

TikTok Musically hesabınızı; Facebook, Instagram, Twitter, Google ile giriş yaparak oluşturabilirsiniz. Bunun yanında telefon numaranız ile veya eposta hesabınız ile de TikTok hesap oluşturabilir ve giriş yapabilirsiniz.

TikTok Video Çekme

Ana ekranınızda gördüğünüz videoları yukarı kaydırarak değiştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ve çekmek istediğiniz bir videoya denk geldiğinizde sağ alt köşede dönen plak simgesine dokunun. Açılan ekranda bu müzik ile çekilmiş diğer TikTOk videolarını göreceksiniz. Ekranın altında ve ortada bulunan KAYIT butonuna dokunarak sesi telefonunuza indirin ve kendi videonuzu çekmeye hazırsınız. Ortadaki VİDEO butonuna basılı tutarak sizde kendi videonuzu çekin düzenleyin. TikTok videonuzu çektikten sonra onaylayıp videoyu hesabınızda yayınlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu